شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   10:52:23
شرکت های پالایش گاز
14:201397/3/19 شنبه
پایان تعمیرات اساسی واحد پالایش گاز 400 در شرکت پالایش گاز بیدبلند

به یاری خداوند متعال و به همت متخصصان و کارکنان توانمند شرکت پالایش گاز بیدبلند درسال حمایت از کالای ایرانی و در راستای آماده سازی پالایشگاه برای دریافت حداکثری گاز، استمرار تولید و جلوگیری از توقف های ناخواسته، پروژه تعمیرات اساسی واحدهای پالایش گاز 400 مطابق برنامه زمانبدی شده به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی محمد پوررضا، مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند، با اعلام این خبر افزود: تعمیرات اساسی واحدهای پالایش براساس برنامه زمانبندی MSP با تلاش و همت همکاران واحدهای عملیاتی و پشتیبانی در شرایط نا مساعد جوی استان خوزستان با نظم و ترتیب خاص و با رعایت کلیه استانداردها و مقررات ایمنی و HSE بدون هیچگونه حادثه به پایان رسید و در سرویس عملیاتی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این پروژه، علاوه بر تعمیرات اساسی تجهیزات مکانیکی، برقی و ابزاردقیق، اجرای طرح های TSR اصلاحی نیز در دستور کار قرار گرفت.
پور رضا اظهار داشت: انشاءالله همدلی و اراده ای که در میان مجموعه کارکنان وجود دارد منجر به انجام کارهای بزرگی خواهد شد.
مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد امسال نیز همچون سال های قبل با توکل به خداوند متعال و تلاش و همت همکاران متعهد و دلسوز بتوانیم با تولید حداکثری و در تحقق حماسه اقتصاد مقاومتی کوشا باشیم.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما