شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   10:51:19
شرکت های پالایش گاز
13:061397/3/9 چهارشنبه
سرپرست بهداشت، ایمنی و محیط زیست پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد:
راه اندازی سیستم پایش آنلاین میزان آلایندگی خروجی های فاز 12 در آینده

با تلاش متخصصان و کارکنان در پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی، سیستم پایش آنلاین میزان خروجی های فاز 12 در آینده بسیار نزدیک راه اندازی و کلید خواهد خورد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمود محمدی سرپرست بهداشت، ایمنی و محیط زیست پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: همسو با بهبود فرایند کنترل آلایندگی، سیستم پایش آنلاین میزان آلایندگی کلیه خروجی های این پالایشگاه راه اندازی خواهد شد.
وی تصریح کرد: بعد از راه اندازی این سیستم، محیط زیست شهرستان کنگان و استان می توانند کلیه خروجی های پالایشگاه نهم را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
محمدی در ادامه افزود: محیط زیست نیز می تواند این اطلاعات را در صورت لزوم به صورت شفاف در معرض دید جامعه محلی و علاقه مندان به محیط زیست قرار دهد.
سرپرست بهداشت، ایمنی و محیط زیست پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: طراحی این سیستم حدود 80 درصد پیشرفت داشته که انتظار می رود تا 6 ماه آینده به بهره برداری کامل برسد.
وی افزود: این مهم در راستای اهداف استراتژیک بهبود وضعیت محیط زیست و همچنین تعامل با ذی نفعان به عنوان پروژه بهبود شناسایی شده و با تاکید مدیریت در حال پیگیری تا حصول نتیجه است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما