شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   21:06:21
15:381397/4/17 يكشنبه
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در پارس جنوبی:
انجام پروژه استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی همسو با حفظ سرمایه ها در سازمان

استقرار نظام مدیریت دارایی های فیزیکی گامی بزرگ در جهت حفظ سرمایه های با ارزش در مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا بهمن نیا، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در جلسه ارائه گزارش پیشرفت پیمان پژوهشی استقرار نظام مدیریت دارایی فیزیکی که با حضور مدیرکل مدیریت دارایی فیزیکی وزارت نفت، رئیس امور بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل و مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، گفت: اکنون کاری بسیار بزرگ و مهم در دو بخش مدیریت دارایی فیزیکی در مجتمع در حال انجام است و آنچه تحقق خواهد یافت، حفظ سرمایه های با ارزش در این مجموعه بزرگ است.

وی با اشاره به انجام این پروژه بسیار مهم در مجتمع، عنوان داشت: با اطمینان کامل، این کار بسیار بزرگ برای آیندگان پیامدهای مهمی خواهد داشت که از دستاوردهای عظیم آن بهره مند خواهند شد.

بهمن نیا در ادامه خاطرنشان کرد: این جلسه بسیار مهم دارای پیامی ارزشمند است؛ ما باید مراقب دارایی های بسیار با ارزش خود که اکنون به عنوان امانت در مجتمع گاز پارس جنوبی در اختیار ما قرار داده شده، باشیم و آن را سرلوحه کارهای‌مان قرار دهیم.

وی ادامه داد: با همفکری، همدلی و کار گروهی و با بهترین روش ها، رویکردها و مدل ها این مهم باید انجام شود و همواره خودمان را در سطح جهانی قرار دهیم و مطمئن باشیم که با بهترین فناوری و تکنولوژی در این مسیر گام برداریم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در این نشست، از مجتمع گاز پارس جنوبی که عهده‌دار مدیریت بزرگ اجرایی این پروژه مهم که همواره در این زمینه پیشرو بوده است، قدردانی کرد افزود: امروز شاهد آن هستیم که تیم اجرای این پروژه در سایه همدلی جهت دستیابی به دستاوردی عظیم و شایسته با مدیریت مجتمع گاز پارس جنوبی گام بر می دارد و این مهم نوید کارهای بسیار نوین و تحولات بزرگ در این مجموعه عظیم گازی کشور است.

گفتنی است در ابتدای این نشست، هادی هاشم زاده فرهنگ، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، طی سخنانی گفت: هدف از برگزاری این جلسه مهم که در دو بخش تنظیم شده است، در ارتباط با دو پروژه بهبود و بسیار مهم برای مجتمع می باشد که اکنون فرصتی بسیار مهم تلقی می شود.

وی در ادامه افزود: امیدواریم از محل اجرای این دو پروژه مهم، مسیر بهبود زیرساخت های بسیار مهمی برای آینده کاری پالایشگاه های مجتمع فراهم شود.

فرهنگ در ادامه با اشاره به انجام اولین پروژه عنوان داشت: این پروژه به صورت پایلوت در پالایشگاه چهارم در حال اجرا و پیاده سازی است.

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مجموعه مجتمع گاز پارس جنوبی همواره در کنار پروژه های شرکت ملی گاز همسو و همگام بوده و همکاری های لازم را انجام خواهد داد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما