شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   14:46:27
شرکت های گاز استانی
11:391397/3/23 چهارشنبه
فرماندار شهرستان دشتی در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر:
افزایش خدمات رسانی با اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مردم جهت برخورداری از انشعاب گاز

مدیر عامل و سرپرست معاونت بهره برداری شرکت گاز استان بوشهر در جلسه ای مشترک با فرمانداری شهرستان دشتی به بررسی اقدامات اجرا شده در زمینه توسعه گازرسانی در این شهرستان پرداختند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این نشست فرماندار شهرستان دشتی ضمن قدردانی از عملکرد شرکت گاز استان بوشهر ، از پیشرفت طرح های توسعه ای با هدف افزایش ضریب نفوذ گاز در این شهرستان ابراز رضایت کرد.
عبدا... نادری همچنین با اشاره به اجرای طرح مفیدِ اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مردم جهت برخورداری از انشعاب گاز، تحقق این امر را گامی مهم در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.
در ادامه این نشست، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر نیز ضمن تشکر از تعامل موجود میان این شرکت و فرمانداری دشتی، به بیان اقدامات صورت گرفته در این شهرستان پرداخته و در همین رابطه برخی از شاخص های گازرسانی در این شهرستان را تشریح کرد.
مسلم رحمانی در همین رابطه تصریح کرد: ضریب نفوذ گاز در دو بخش شهری و روستای این شهرستان 93 درصد است که با اتمام طرح های در دست اجرا این آمار ، به 96 درصد تا پایان سال جاری می رسد.
وی همچنین بیان داشت: تاکنون در این شهرستان افزون بر770 کیلومتر شبکه اجرا و 18 هزار و 319 انشعاب نصب شده که روند نصب انشعاب همچنان ادامه دارد.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر خاطر نشان کرد: در حال حاضر همه شهرهای این شهرستان و نیز 51 روستای آن از نعمت گاز برخوردار بوده و عملیات توسعه گازرسانی و نصب انشعاب در بسیاری از مناطق نیز در دست اجرا است.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما