شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   10:52:09
شرکت های گاز استانی
10:591397/3/22 سه‌شنبه
گام بلند شرکت گاز استان کرمان در راستای تعالی سازمانی و کسب تقدیرنامه دو ستاره

شرکت گاز استان کرمان در راستای اجرای ماموریت و اهداف بلندمدت خود و همچنین سیاست‌های مربوط به رسیدن به تعالی سازمانی بر اساس مدل EFQM که یک مدل سنجش عملکرد سیستم های مدیریتی است، نسبت به اصلاح و بهبود عملکردها و فرآیندها اقدام کرده است .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اعلام این خبر، گفت: مدل تعالی سازمانی به عنوان یک فرآیند، ابزار و سیستم موثر جهت رشد عملیات و ارتقای عملکرد، سال‌هاست در میان شرکت های معتبر و برتر مورد استفاده قرار می گیرد.
وی در ادامه افزود: ضروری است که شرکت های گاز استانی به عنوان یک بنگاه اقتصادی و دارا بودن سهم عمده ای در توزیع انرژی کشور، علاوه بر حضور موثر در جهت افزایش رفاه عمومی و توسعه صنعت، هماوردی با شرکت ها و موسسات داخلی داشته باشند، از این رو، لازم است به استقرار و نهادینه کردن موضوع سرآمدی و تعالی سازمانی بپردازند.
به گفته فلاح، با اقدامات انجام شده و مستندات ارائه شده در سال گذشته، این شرکت توانست سطح تعهد به اهتمام را در نخستین سال حضور خود کسب کرده و امیدوار است در برنامه سالجاری نیز با کسب تقدیرنامه 2 ستاره، برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت بیافزاید.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما