شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   10:57:08
شرکت های گاز استانی
12:311397/2/26 چهارشنبه
از ابتدای سال 97 صورت گرفت:
اتصال 2 هزار و 500 واحد مسکونی در آذربایجان غربی به شبکه گاز کشور

از ابتدای سال جاری، بیش از 2 هزار و 500 واحد مسکونی در آذربایجان غربی به شبکه گاز کشور متصل شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی امامزاده مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی، با بیان این مطلب،گفت: طی دو ماه گذشته، 2 هزار و 577 واحد مسکونی این استان به شبکه گازرسانی کشور متصل شده و عملیات گازرسانی به واحدهای مسکونی و صنعتی نیز در سراسر استان با سرعت در حال اجراست.
این مقام مسئول افزود: از بین این تعداد واحد مسکونی، 960 واحد مربوط به روستاها و هزار و 617 واحد مسکونی در شهرهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی در استان آذربایجان غربی بدون وقفه در حال اجراست، تصریح کرد: در دو ماه گذشته بیش از 13 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در این استان اجرا شده است.
شیخی روند اجرای پروژه های گازرسانی به روستاها را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در سال گذشته 801 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که این روند در سال جدید هم با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت.
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان در پایان، گفت: گازرسانی به 631 روستای استان نیز در مرحله اجرا قرار دارد که با بهره برداری از این طرح ها، میزان ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش خانوار روستایی استان آذربایجان غربی ارتقا یافته و به رقم بالای 80 درصد خواهد رسید.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما