شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 29 خرداد 1397   11:58:54
شرکت های پالایش گاز
14:261396/12/14 دوشنبه
تلاش شبانه روزی کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در جهت شکوفایی اقتصاد کشور

اکنون متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شبانه روزی توانسته اند موجبات شکوفایی اقتصاد کشور را فراهم آورند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدى علیپور لیلى، رئیس تعمیرات پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی در مراسم آیین تجلیل از متخصصان و مهندسان این پالایشگاه ضمن بیان مطلب فوق، افزود: در سال جاری متخصصان و کارکنان پرتلاش پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی موفق شدند دستاوردهای بسیار مهم و عظیمی را به ثبت برسانند.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات مهم و اساسی سال اخیر در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: دستاورد مهم کاهش شاخص فلرینگ در دو سال گذشته یکی از افتخارات عظیم این پالایشگاه است که با تلاش تمامی واحد های پالایشگاه محقق شده است.
رئیس تعمیرات پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی از اقدامات صورت گرفته و مشارکت تمامى افراد در 6 ماه اخیر در این پروژه تشکر کرد و این پروژه را نمونه موفقى براى مشارکت و تمرین کار تیمى همه واحدها دانست و اظهار کرد: امیدواریم فضای همفکرى و همگرایى در مجتمع، روز به روز شکوفاتر و همواره این موارد بیش از پیش جارى شود.
وی در ادامه گفت: تجربه‌اندوزى، کسب مهارت، یادگیرى مستمر، استفاده از فناورى و تکنولوژی روز، مشارکت در کارهاى گروهى، حضور فعال در فراگیرى آموزش و مشارکت در سیستم نظام پیشنهادات با ارائه پیشنهادهاى وزین و با کیفیت، از الزامات یک سازمان برای رسیدن به تعالى است.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما