شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:14:21
شرکت های پالایش گاز
13:391396/10/12 سه‌شنبه
برگزاری دوره آموزش مدیریت واکنش در شرایط اضطراری در پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی

دوره‌ی آموزش مدیریت واکنش در شرایط اضطراری با حضور مدیریت و روسای واحدهای مختلف پالایشگاه نهم پالایشگاه نهم پارس جنوبی در ساختمان آموزش ایمنی و پدافند غیرعامل این پالایشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمود محمدی رئیس واحد ایمنی، بهداشت و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم پارس جنوبی در این باره گفت: این دوره آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی تیم واکنش شرایط اضطراری پالایشگاه نهم برگزار شد.

وی یادآوری و ایجاد بستر مناسب برای همفکری در جهت مواجه با شرایط اضطراری را از دیگر اهداف این دوره عنوان کرد و اظهار داشت: 16 ساعت کلاس طی2 روز در ساختمان آموزش این پالایشگاه برگزار شد.

رئیس واحد ایمنی، بهداشت و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم بیان کرد: جایگاه مدیریت در شرایط اضطراری و پیشگیری از گسترش حوادث، گام های اساسی مدیریت شرایط اضطراری، ارتباطات مانورها و آموزش های دوره ای و دستورالعمل های مورد نیاز و آمادگی روانی تیم های واکنش در شرایط اضطراری از جمله سرفصل هایی است که در این دوره آموزش داده شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دوره واکنش در شرایط اضطراری برای تمامی کارکنان شاغل در پالایشگاه نهم در دیماه امسال برگزار می شود.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما