شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:15:52
شرکت های پالایش گاز
09:061396/10/11 دوشنبه
با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی در بازارهای جهانی انجام شد؛
حضور شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در نمایشگاه کازان روسیه

مسیر توسعه همکاری‌ها بین ایران و روسیه فراهم است و ما برآنیم تا با برقراری پرواز مستقیم بین مشهد- کازان به توسعه مبادلات بازرگانی بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کازان روسیه با بیان این مطلب، گفت: با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در بازارهای جهانی، کارشناسان این مجتمع گازی در نمایشگاه کازان روسیه شرکت کردند.

وی با تاکید بر توانمندی های صنعتی و تولیدی دو طرف، سطح فعلی مبادلات بازرگانی را قابل ارتقا دانست و از حمایت جدی دولت های دو کشور در این مسیر خبر داد.

به گفته رشیدیان، عزم استان برای توسعه مناسبات و مبادلات تجاری و اقتصادی با روسیه جدی است .

این مقام مسئول بیان داشت: خراسان رضوی ظرفیت های صادراتی ارزشمندی در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی و معدنی دارد که می تواند زمینه گسترش روابط و مناسبات باشد.

بنا بر این گزارش، شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با توجه به اهداف استراتژیک خود در این نمایشگاه اختصاصی به ارائه محصول کود گوگرد بنتونیتی پرداخت و با توجه به گشایش بازارهای جدید این محصول در سطح جهانی و ارزش افزوده بالای آن به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین تولیدکنندگان در سطح منطقه حضور پیدا کرد.

گفتنی است، کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در این نمایشگاه با مدیران دولتی و تجار کشور تاتارستان در زمینه معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی تبادل نظر کردند و همچنین با تجار داخلی بحث و تبادل نظر شد. این در حالی است که در نمایشگاه مذکور که در فضایی به مساحت هزار و 300 متر مربع برگزار شد، شرکت های ایرانی به معرفی محصولات خود پرداختند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما