شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:15:24
شرکت های پالایش گاز
15:461396/1/30 چهارشنبه
درشرکت مجتمع گاز پارس جنوبی صورت پذیرفت
رونمایی از دو محصول برتر ازسوی شرکت‌های دانش‌بنیان

همزمان با آیین برگزاری دومین نشست تخصصی بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی صنعت گاز در مجتمع گاز پارس جنوبی، از دو محصول برتر تجاری شده در صنعت گاز رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، همزمان با برگزاری دومین نشست تخصصی بهره‌برداری از جدیدترین فناوری‌های داخلی صنعت گاز در بزرگترین مجتمع گازی کشور، از دو محصول برتر تجاری شده و دارای کاربرد در صنعت گاز به نامهای دستگاه سطح سنج رادار و بومی سازی سیستم (DCS) بوگوکاوا رونمایی شد.
این گزارش می افزاید؛دستگاه سطح سنج رادار نتیجه ده سال تلاش مدام یک تیم 8 نفر از شرکت راه سبز چهل ستون و کار آن اندازه‌گیری ارتفاع مایع درون مخازن است که این سنجش یکی از اندازه‌گیری‌های اصلی در تمام فرآیندهای صنعتی به شمار می‌آید و سیستم  (DCS)از سیستمی به روز و به همت شرکت آهار تشکیل شده که ساخت شرکت UPY ژاپن است که کلیه فازهای مجتمع گاز پارس جنوبی از این سیستم کنترل استفاده می‌کنند.
شایان ذکر است؛ در آخرین تحریمی که ایران با آن مواجه شد این شرکت دیگر به ایران محصول نداد لذا این پروژه ملی برای حل این مشکل تعریف شد و جوانان پرتلاش طی یک پروژه دوساله پژوهشی و کل سیستم بومی سازی شد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما