شعار سال 97-1
 
  
شنبه 1 ارديبهشت 1397   06:37:23
شرکت های پالایش گاز
10:451395/12/23 دوشنبه
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد:
امروز چرخش صنعت با تولید انرژی پاک و گاز طبیعی میسر شده است

امروز چرخش صنعت با تولید انرژی پاک و گاز طبیعی میسر شده است و کارکنان پالایشگاه خانگیران با ایمان و اعتقاد راسخ این مسیر را ادامه می دهند تا گام های موثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجید منبتی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در مراسم  تجلیل از  زحمات یک عمر تلاش و خدمت صادقانه 21 بازنشسته این  شرکت که  با حضور مدیران و کارکنان برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: همکاران ما که امروز پس از سال ها فعالیت و تلاش شبانه روزی در مجموعه صنعت گاز و شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد به کسوت بازنشستگی نایل آمدند در سنگر خدمت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نکردند و گرانبها‌ترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهادند.
سید مجید منبتی با بیان اینکه همکاران ما هم اکنون مسئولیت تولید گاز در این خطه از کشور را بر دوش دارند، تصریح کرد: امروز چرخش صنعت با تولید انرژی پاک و گاز طبیعی میسر شده است و کارکنان پالایشگاه خانگیران با ایمان و اعتقاد راسخ این مسیر را ادامه می دهند تا گام های موثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.
در ادامه مراسم، نماینده مردم شهرستان سرخس در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی، اظهار کرد: باید از تجربیات پیشکسوتان از سوی دستگاه ها و ارگان های دولتی در قالب مشاوره، فعالیت های کارشناسی و انجام پروژه های برون سپاری شده، استفاده بهینه صورت گیرد.
سید احسان قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: صنعت نفت و گاز صنعتی تخصصی است و باید از تجربیات به وجود آمده به شکل مقتضی حداکثر استفاده را بعمل آورد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما