شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:17:31
شرکت های پالایش گاز
15:551395/10/22 چهارشنبه
امام جمعه شهرستان عسلویه
کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی، بزرگترین خدمت را به جامعه انجام می دهند

کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با انجام فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی، بزرگترین عبادت و خدمت به جامعه را انجام می‌دهند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد، امام جمعه‌ شهرستان عسلویه با حضور در پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی، با بیان این مطلب، گفت: شما کارکنان خدوم و زحمت‌کش مجتمع گاز پارس جنوبی، امروز در حال جهاد در سنگر اقتصادی کشور هستید و من امروز برای تکریم شما جهادگران عزیز در اینجا حضور یافته‌ام.
وی در ادامه گفت: امروز دشمن در تلاش است با ضربه زدن به اقتصاد کشور، مانع پیشرفت، عمران و آبادی این مملکت شود، ولی تلاش شما متخصصان و کارکنان جوان، اجازه این کار را به آنها نداده است. 
امام جمعه‌ شهرستان عسلویه عنوان داشت: کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با انجام فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی، بزرگترین عبادت و خدمت به جامعه را انجام داده‌اند.
وی افزود: کشور ایران اسلامی امروز برای تمام کشورهای منطقه و جهان الگو و سرمشق است و ما باید دستورات دین اسلام را در تمام ابعاد و زوایای زندگی و محیط کاری جاری کنیم و با عشق، علاقه و خردورزی گام برداریم. 
امام جمعه‌ی شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: تمامی افتخارات و دستاوردهای عظیم کشور حاصل زحمات ومجاهد متخصصان و تلاشگران عرصه صنعت است و انشاالله که این پیشرفت‌ها تا همیشه پایدار باشد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما