شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 31 مرداد 1397   08:03:16
شرکت های پالایش گاز
12:261397/2/24 دوشنبه
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی:
جذب و اشتغال جوانان بومی؛ اولویت اصلی مجتمع گاز پارس جنوبی

جذب و اشتغال جوانان با استعداد شهرستان های همجوار پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی در اولویت اصلی قرار دارد و طبق شرایط و ظرفیت های تعیین شده در کارگروه، افراد به کارگرفته خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، در دیدار با نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب، اظهار داشت: پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی، همسو با تولید پایدار و مستمر گاز و شکوفایی اقتصاد کشور، نیاز به نیروی انسانی توانمند دارد و امیدواریم با تمام توان، جوانان با استعداد منطقه در تامین نیروی پالایشگاه ها، مورد استفاده و جذب قرار گیرند.
هادی هاشم زاده فرهنگ، در این نشست ضمن تاکید بر اشتغال جوانان جویای کار منطقه در پروژه های پارس جنوبی گفت: در تمام کارها و تصمیمات جدید در مجتمع عظیم گازی کشور همواره شفاف سازی را سرلوحه کارهای خود قرار خواهیم داد و امیدواریم در سایه تعامل و همکاری گام برداریم.
وی در ادامه خطاب به نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه، افزود: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی، مجموعه‌ای بسیار بزرگ و حیاتی برای کشور قلمداد می‌شود و امیدواریم با کمک تمامی مدیران دلسوز و خدمتگزاران لایق نظام مقدس جمهوری اسلامی، این وظیفه و ماموریت بزرگ را به سرمنزل مقصود برسانیم.
در ادامه این نشست، سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه ضمن تبریک به مدیرعامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: امیدواریم مدیرعامل جدید مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه الطاف بیکران خداوند متعال و با بهره‌مندی از تجارب ارزشمند خود، بتواند گام‌های موثری را جهت اشتغال و مسئولیت‌های اجتماعی منطقه بردارد.
وی در ادامه با اشاره به خدمات ارزشمند مدیرعامل سابق این مجتمع، خاطر نشان کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی در حوزه آموزش جوانان جویای کار منطقه خدمات بسیار ارزشمندی انجام داده و انتظار داریم این مهم تا حصول نتیجه نهایی و اشتغال جوانان آموزش دیده در پالایشگاه های جدید مجتمع، ادامه داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، عنوان داشت: با مدیریت خوب و خردمندانه مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی امیدواریم بحث اشتغال جوانان منطقه در این مجتمع عظیم گازی کشور که مهمترین موضوع در حوزه انتخابی اینجانب است، برای همیشه مرتفع و حل شود.
الماسی در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار داریم در نشست ها و جلسات متعدد، چالش های پیش رو با همدلی و همفکری هم حل و فصل شده و آینده بسیار روشن را برای مردمان نجیب این منطقه رقم بزنیم.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما