شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:08:43
شرکت های پالایش گاز
13:421396/10/12 سه‌شنبه
مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم :
رعایت مسائل ایمنی ؛ سرلوحه برنامه تولید گاز در شرکت پالایش گاز فجرجم

انشاءا... زمستان جاری را نیز با ایمنی بالا سهم خود را در سبد انرژی کشور حفظ خواهیم کرد و بدون هر گونه حادثه ای، گاز را به منازل هم میهنان خود خواهیم رساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، هادی هاشم زاده فرهنگ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: بیش از دو سال است که شاهد هیچ گونه حادثه ای در سطح شرکت هستیم که این امر نشان از رعایت کارکنان بر تمامی الزامات ایمنی است.

آموزش؛ تقویت کننده دانش عمومی و تخصصی کارکنان

وی همچنین در بخشی از سخنان خود گفت: بیش از هزار و 100 نفر سرمایه انسانی غیر شرکتی داریم که 77 درصد از این نیروها بومی هستند و در چرخه تولید گاز شرکت نقش مهمی را ایفامی کنند.

هاشم زاده فرهنگ، افزود: نزدیک به 50 درصد از نیروی انسانی غیرشرکتی ما در رده سنی بین 30 تا 40 سال هستند و این طراوت و انرژی این عزیزان در بخش های مختلف شرکت منشاء خدمات زیادی بوده و خواهد بود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: منابع انسانی شرکت همواره به نیروهای انسانی خود توجه ویژه ای داشته و به آموزش بعنوان تقویت کننده دانش عمومی و تخصصی آنها نگاه می کند.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم در ادامه سخنان خود اشاره ای هم به برگزاری دومین جشنواره پیشنهاد در شرکت کرد و گفت: در این جشنواره کارکنانی که تا کنون فرصت ارائه پیشنهاد نداشتند شرکت کردند و در زمینه های مختلف پیشنهادات خود را نیز ارائه دادند.

هاشم زاده فرهنگ تصریح کرد: به طور کلی ایجاد زمینه ای پویا و فعال در محل کار کارکنان ، ارتقای بهره وری سازمان، بهبود سازی، و تامین رضایت کارکنان از اهداف این جشنواره بود.

وی افزود: با برگزاری جشنواره های پیشنهاد، تقویت حس مسئولیت و ایجاد انگیزه در بکارگیری نیروی ابداع و ابتکار کارکنان در نظام همیاری و مشارکت به خوبی خود را نشان داد.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم تجربه برگزاری جشنواره های پیشنهاد در شرکت را بسیار مفید ارزیابی کرد و تصریح کرد: گزارشات، نمودارها و پایش های مختلفی که در سیستم نظام همیاری و مشارکت شرکت وجود دارد نشان دهنده اهتمام کارکنان به این موضوع است .

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما