شعار سال 97-1
 
  
شنبه 1 ارديبهشت 1397   06:35:02
شرکت های ستادی
16:001395/12/25 چهارشنبه
معاون حقوقی ریاست‌ جمهوری در واکنش به گزارش گازی صدا و سیما:
امروز سیستان و بلوچستان سینه ستبر جمهوری اسلامی است

صدا و سیما سعی کند با نشان‌دادن تلاش‌های دولت و فرزندان این نظام، در امر محرومیت‌زدایی و پیشرفت در حوزه‌های کشاورزی، نفت و گاز، بذر امید را در دل مردم بکارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید انصاری معاون حقوقی رییس‌جمهوری که در مراسم گرامیداشت شهدا و تجلیل از خانواده‌های شهدای فرهنگی سخن می‌گفت، با بیان این مطلب، اظهار داشت: بسیاری تلاش داشتند که از سیستان و بلوچستان به عنوان پایگاهی برای خود استفاده کنند، اما الآن این استان سینه ستبر جمهوری اسلامی ایران است.
وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: اکنون صدا و سیما یک روز پس از افتتاح پروژه گازرسانی به زاهدان در میدان گاز استان، گزارشی تهیه می‌کند که هنوز گاز به خانه‌های مردم نرسیده است! به نظر شما، آیا دو روزه می‌شود چندصد خانه را گازکشی کرد؟
معاون حقوقی رییس‌جمهوری با اشاره به تلاش‌های دولت در این زمینه، گفت: تلاش‌های رییس‌جمهوری و دولت به کنار، چرا این مهندسان و فرندان کشور که شبانه‌روز در سخت‌ترین شرایط کار کرده‌اند را یک‌بار نشان نداده‌اید؟! شما که می‌توانید از ماهی و مرجان کف دریای خلیج فارس فیلمبرداری کنید چرا از تلاش مهندسان برای حفر لوله‌های نفت و گاز در خلیج فارس فیلم تهیه نمی‌کنید؟!
انصاری تصریح کرد: ای کاش صدا و سیما یک‌بار کارگاه‌های مربوط به این گازرسانی را به مردم نشان می‌داد. برداشت یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه‌ای نفت قبل از برجام، به دو میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه‌ای و برداشت ۲۰۰ میلیون مترمکعبی برداشت از میدان مشترک با قطر نیز طی مدتی کوتاه، به ۵۰۰ میلیون مترمکعب رسیده است.
شایان ذکر است که چندی پیش، صدا و سیما بلافاصله پس از افتتاح پروژه بزرگ و ملی گازرسانی به زاهدان که با دست رییس‌جمهوری افتتاح شد، با پخش گزارشی، مدعی شد که «گاز به زاهدان رسید ولی به زاهدانی‌ها نرسید»!
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما