شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:06:13
شرکت های ستادی
11:301395/12/28 شنبه
رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران خبر داد:
شاخص های اقتصادی بهره وری شرکت ملی گاز ایران در سال 96

رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران از اندازه گیری شاخص های اقتصادی (عمومی) بهره وری شرکت ملی گاز ایران در سال 96 خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید کشاورز با بیان این مطلب، اظهار داشت: بر مبنای رویکردهای وزارت نفت، مسئولیت استقرار چرخه مدیریت بهره وری در شرکت ملی گاز ایران از مدیریت منابع انسانی به مهندسی ساختار واگذار شده است.
وی در ادامه، گفت: استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در دو فاز اصلی طراحی شده که فاز نخست آن در سال 1396      که استقرار نظام پایش بهره‌وری (تعریف و اندازه‌گیری شاخص‌های عمومی و اختصاصی) در شرکت ملی گاز ایران و شرکت‌های تابعه است، اجرایی می‌شود.
به گفته کشاورز، در این مرحله، از طریق تدوین و ابلاغ دستورالعمل‌های تخصصی، تعریف و اندازه‌گیری شاخص‌های بهره‌وری ویژه شرکت ملی گاز ایران و هر یک از شرکت‌های تابعه (مبتنی بر ساختار دستورالعمل پایش سازمان ملی بهره‌وری ایران) نسبت به پایش شاخص‌های عمومی (بهره‌وری نیروی کار، سرمایه، هزینه‌های واسطه و بهره‌وری کل عوامل تولید) مشخص و سنجیده می‌شود.
رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران  با اشاره به این که دامنه این مطالعات بسیار گسترده است، اظهار داشت: در فاز دوم این پروژه، بر مبنای خروجی‌های فاز اول، پروژه‌های بهبود بهره‌وری تعریف و در نظر است که با اجرایی‌نمودن آنها، بهره‌وری کل عوامل تولید شرکت ملی گاز ایران در سال ۹۷ ارتقا یافته و به ۳ درصد افزایش یابد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما