شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 30 خرداد 1397   21:35:43
شرکت های ستادی
14:511396/12/13 يكشنبه
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران:
ارتقای سازمان در گرو پیاده سازی معیارهای اخلاقی است

برای اینکه بتوانیم شرکتی سرآمد داشته باشیم ، باید سرآمد اخلاقی باشیم و کدهای اخلاقی را در سازمان ، به خوبی جا بیندازیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، جعفر حیدر اصفهانی مدیر توسعه منابع انسانی در مراسم نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر وزارت نفت که با حضور مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیران ارشد ستادی، شرکت های تابعه و مناطق عملیات انتقال گاز ایران و احد فرامرز قراملکی، استاد دانشگاه تهران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد؛ با بیان این مطلب اظهار داشت: این مهم به دست نمی آید مگر در سایه مدیریت خوب و یکپارچه مهندس عراقی، مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و تلاش تمامی شما دست اندرکاران و دلسوزان شرکت ملی گاز ایران.

به گفته حیدر اصفهانی، این تلاش ها تنها در فضایی آرام همسو و همدل به بار می نشست که این مهم نیز مرهون زحمات تک تک شما عزیزان با مدیریت مهندس عراقی است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در بحث استقرار نظام جامع شرکتی باید اهداف متعالی را در نظر گرفت، تصریح کرد: در این زمینه، با اقدامات خوبی که در این حوزه انجام شده، مطمئنا به نتایج خوبی دست خواهیم یافت.

وی در ادامه اظهار داشت : با توجه به مسئولیت های بزرگی که مهندس عراقی برای 50 سال دوم حیات شرکت ملی گاز ایران از جمله ؛ برند شدن، برون سپار ، حرکت از کمیت به کیفیت و ... در نظر گرفته ، باید تلاش و فعالیت های خود را در رسیدن به این اهداف بیشتر کرد و مطمئن تر در این زمینه گام برداریم .

حیدر اصفهانی با اشاره به نخستین جشنواره سرآمدی صنعت نفت که شب گذشته و با حضور وزیر نفت برگزار شد ، گفت : به قول مهندس زنگنه ، از آن جایی که ما مانند شرکت های خصوصی ، المان های رقابتی با یکدیگر نداریم ، پس ناچار هستیم که با تعریف اهدافی بلند برای خود ، قابلیت های خویش را به نمایش بگذاریم .

به گفته وی ، مقوله سرآمدی تنها شروع کار است و حال که ما در مسیر آن قرار گرفته ایم ، تنها و تنها باید تلاش خود را بیشتر کرده و به ایستادن در یک نقطه بسنده نکنیم .

حیدر اصفهانی در ادامه افزود : تمام همکاران ما در تمام شرکت ها به مسئولین خود می نگرند بنابراین اگر در رفتارهای خود ، دقت نکنیم ، فضای اعتمادی که به سختی به وجود آمده ، به راحتی از بین می رود . بنابراین باید تلاش کنیم با اقدامات صحیح ، نقش درست خود را به خوبی ایفا کنیم .

مهندس حیدر اصفهانی همچنین در پایان گفت: از شما همکاران و دوستانی که موفق شدید با تلاش های چشمگیرتان در حوزه صنعت نفت، زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی، رفاهی و ....کشور، کم نظیر ظاهر شوید، تشکر و قدردانی می کنم، این حضور کم نظیر به حدی بود که بارها مسئولان در راس آنها رئیس جمهوری را بر آن داشت تا از این شرکت به عنوان افتخار شرکت یاد کند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما