شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   21:05:07
شرکت های ستادی
16:081396/12/13 يكشنبه
مدیر کل HSE وزارت نفت:
لزوم سرآمدی در جهان تغییر ارزش های سنتی است

امیدواریم که با برگزاری چنین جشنواره هایی مانند جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر، ارزش های سنتی را عوض کرده و سرآمد جهان شویم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، دکتر سید باقر مرتضوی، مدیرکل HSE وزارت نفت در مراسم نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران که با حضور مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و مدیران ارشد ستادی، شرکت های تابعه و مناطق عملیات انتقال گاز ایران و احد فرامرز قراملکی، استاد دانشگاه تهران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: باید بتوانیم با ارزیابی های درست و سرآمدی و بهبودی مستمر، استعدادهای برتر ایجاد کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه انسان های خاص و برجسته می توانند یک کشور را نجات دهند، افزود: باید بدانیم که رشد هر کشوری بستگی به رشد تولید ناخالص ملی آن (GDP) دارد و ما از این قاعده مستثنی نیستیم.

دکتر مرتضوی در پایان سخنان خود، اظهار داشت: بر اساس آمار در کار ما، شرایط بد 20 درصد باعث حوادث می شود و این در حالی است که سهم نیروی انسانی 80 درصد است و این نشان می دهد که دستیابی به اخلاق حرفه ای و رسیدن به سرآمدی چقدر می تواند در این زمینه موثر باشد.

به گفته وی، اعتقاد در مهندسی انسانی یعنی این که کاری کنیم تا گاز ایران سرآمد در جهان شود که این بهترین نتیجه ای است که می توانیم در این زمینه بگیریم.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما