شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   21:30:47
مناطق عملیات انتقال گاز
11:191396/11/30 دوشنبه
بالغ بر 500 روستا به مصرف کنندگان تحت پوشش منطقه 8 انتقال گاز اضافه شد

علاوه بر افزایش مصرف کنندگان خانگی و صنایع، بویژه صنایع کوچک، بالغ بر 500 روستا به مصرف کنندگان گاز محدوده عملیاتی این منطقه افزوده شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله بایبوردی، مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز با بیان این مطلب، گفت: با توسعه گازرسانی و افزایش مشترکین جدید از سوی شرکت های گاز تحت پوشش این منطقه، لاجرم مصرف کنندگان تحت پوشش این منطقه افزوده شده و به تبع آن، میزان گاز انتقالی از خطوط فشار قوی منطقه 8، همواره سیر صعودی خواهد داشت.
بایبوردی اظهار داشت: علیرغم اشتراک پذیری جدید در بخش خانگی و صنایع و توسعه گازرسانی، خوشبختانه با ایجاد تمهیدات مناسب در بخش تولید و انتقال مشکل خاصی از نظر پایداری انتقال گاز در سرشاخه های مصرف و سردسیر بوجود نیامده و امیدوارم با تلاش‌های نیروهای عملیاتی زمستان امسال را نیز با سربلندی به پایان برسانیم.
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز تصریح کرد: طبق آمار و ارقام شرکت های تحت پوشش این منطقه، 89 روستا در استان آذربایجان شرقی، 133 روستا در آذربایجان غربی، 56 روستا در استان زنجان، 95 روستا در استان اردبیل، 87 روستا در استان کردستان و 50 روستا نیز در استان گیلان به چرخه مصرف گاز طبیعی، افزوده شده که این امر بخشی از افتخارات شرکت ملی گاز ایران در محدوده تحت انتقال این منطقه در توسعه گازرسانی به مناطق شمال و شمالغرب کشور است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما