شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:20:59
مناطق عملیات انتقال گاز
14:441396/1/29 سه‌شنبه
سرپرست منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران عنوان کرد:
تأمین ابزار مدرن کارگاهی، اولویتی مهم در مناطق عملیاتی

تأمین ابزار مدرن کارگاهی، اولویتی مهم در مناطق عملیاتی محسوب می شود که اگر در این راستا مشکل یا چالشی وجود دارد، می بایست به سرعت نیز در صدد برطرف کردن آن باشیم .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، گلستانه سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران ضمن بیان مطلب فوق، گفت: به صورت منظم  با استفاده از تجارب همکاران در واحد تدارکات کالا جلساتی را برگزار می کنیم تا ان شاالله از طریق بهترین روش‌ها بتوانیم به جهت تامین به موقع کالا اقدامات لازم را انجام دهیم.
وی افزود: با توجه به ضرورت و نیاز آماده سازی کلیه تجهیزات در تاسیسات انتقال گاز، اقدام به خرید 5 دستگاه JET WASH و تعمیرات و آماده سازی HIGH FORCE در منطقه کردیم.
گلستانه عنوان کرد: هدف از تهیه این دو قطعه تجهیزات، تعمیرات پیشگیرانه و برنامه ریزی شده در طی تابستان سال جاری است که در صدد هستیم با کیفیت بهتر و در حداقل زمان و با هزینه اندک صورت پذیرد.
گفتنی است از کاربردهای تجهیزات مدرن JET WASH و HIGH FORCEE می توان به شستشو و تمیزکاری سطوح داخلی و خارجی تیوب های فین دار، ایرگس کولرها و فن کولرهای روغن در تاسیسات تقویت فشار گاز که باعث افزایش راندمان دستگاه‌های مذکور می شود، شستشو و تمیزکاری سایکلون ها و سطوح داخلی اسکرابرهای تاسیسات در حین بازرسی فنی و تعویض فیلترها که نیز باعث افزایش بازدهی اسکرابرها می شود، شستشو و تمیزکاری قطعات توربین و ولوها در حین تعمیرات اساسی، سایر تجهیزات، لوله ها و کف محوطه های صنعتی که تاثیر قابل توجهی در دستور HOUSE KEEPING دارد، باز و بسته کردن فلنج های فشار بالا در پایپینگ ایستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی در مواقع رفع نشتی ها و بازرسی فنی، راه اندازی تاسیسات تقویت فشار گاز و تعمیرات اساسی داکت های اگزاست و غیره اشاره کرد که در سرعت و ایمنی کار نقش به سزایی دارند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما