شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:14:12
مناطق عملیات انتقال گاز
14:121396/10/11 دوشنبه
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران تأکید کرد:
توسعه فرهنگ نحوه استفاده از انرژی گاز در سطح خانواده و مدارس، با آموزش همگانی

توسعه فرهنگ نحوه استفاده از انرژی گاز در سطح خانواده و مدارس با آموزش همگانی، تهیه بروشور و پخش برنامه‌های صدا و سیما از مسایلی است که باید مدنظر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رسول داودی نژاد مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران در نشستی با موضوع هماهنگی ها برای آمادگی زمستانی که با حضور معاونین و مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این شرکت برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، با اشاره به خط 42 اینچ دامغان- ساری- نکا اظهار کرد: این خط لوله در راستای پایداری و انتقال مستمر گاز در استان های شمالی به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اعلام اینکه پیگرانی در خط 42 اینچ در حال انجام است، یادآور شد: عملیات پیگرانی با ابزار آلات و تجهیزات دارای استاندارد و ایمنی بالا برای افزایش ضریب پایداری گاز انجام می شود.

داودی نژاد با بیان اینکه هماهنگی تنگاتنگی با دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، در ارتباط با عملیات خط 42 داشته ایم خاطرنشان کرد: توسعه گازرسانی و همچنین مسافرخیز بودن استان می تواند تامین گاز را دچار مشکل کند و باید تمهیدات لازم در این زمینه انجام شود.

وی با تاکید بر مدیریت یکپارچه جهت خروج نیروگاه ها و صنایع عمده وCNG ها در زمان افت فشار بیان کرد: ارتقا سیستم دوگانه سوز کلیه واحد های تجاری صنعتی ویژه پر مصرف اعم از نانوایی ها، مرغداری ها و مکاتبه با فرمانداران شهرستان ها، اداره کل صنعت و معدن و تجارت و ستاد بحران استان ها با جلسات متعدد اقدام شود.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما