شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:06:55
شرکت های گاز استانی
12:201395/12/24 سه‌شنبه
طی سه سال؛
هر 5 روز، یک روستا در استان گلستان از نعمت گازطبیعی بهره مند شده است

از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون، در هر 5 روز، یک روستا دراستان گلستان از نعمت گازطبیعی بهره مند شده است که این افتخار بزرگی برای شرکت محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،مهندس صفرعلی جمال لیوانی، مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: در همین راستا در سال جاری تعداد 64 روستای استان را که دارای شرایط سخت و صعب العبوری بودند مورد بهره برداری قرار دادیم و همچنین عملیات گازرسانی به 35 پروژه روستایی نیز در دست اجرا قرار دارد.

وی اذعان داشت:در حال حاضر تمامی 30 شهر استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند ضمن اینکه با احتساب 64 روستایی که درسال جاری گازرسانی شده است تاکنون تعداد 816 پروژه روستایی در استان مصرف کننده گاز طبیعی هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: برای سال آینده نیز روند توسعه گازرسانی همچنان به قوت خود ادامه خواهد داشت بطوری که برای تمامی روستاهایی که قابلیت گازرسانی دارند پیمانکار اجرایی انتخاب خواهیم کرد و انشاء ا... تا پایان سال 97 در صورت تخصیص به موقع منابع، همه روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گازگلستان اظهارداشت:در آستانه سال نو و بهارطبیعت قرار داریم و باالتبع حجم مسافرت مردم عزیز افزایش خواهد یافت بنابر این مشترکین عزیز دقت داشته باشند چنانچه قصد مسافرت و یا ترک منزل برای مدت طولانی را دارند شایسته است وسایل گاز سوز منازل خود را خاموش کرده و شیرهای مصرف  آنها را بسته ، ضمن اینکه حتماً شیر اصلی گاز بعد از کنتور را نیز ببندند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما