شعار سال 97-1
 
  
شنبه 1 ارديبهشت 1397   06:35:19
شرکت های گاز استانی
09:161395/12/28 شنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان تاکید کرد:
توجه به نکات ایمنی قبل از مسافرت

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان، با اعلام اینکه بستن شیر اصلی گاز قبل از مسافرت، یکی از مهمترین عوامل پیشگیری از حوادث است، بر دقت و توجه مشترکین بر بستن شیرهای گاز قبل از  خروج از منزل تاکید کرد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید سعید عسگریان مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، علاوه بر توجه و دقت خانواده ها بر کنترل سیستم لوله کشی داخلی منازل در طول سال، افزود: در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی، مشترکین محترمی که برای مسافرت برنامه ریزی کرده اند، لطفاً به نکات ایمنی و مباحث مطرح شده از سوی شرکت گاز توجه کنند تا آسایش و اطمینان خاطر را برای خود و خانواده فراهم کنند.
وی با تاکید بر اینکه مشترکینی که برای مدت طولانی قصد مسافرت و یا ترک منزل را دارند حتماً وسایل گاز سوز را خاموش کرده و شیرهای مصرف بویژه شیر اصلی گاز بعد از کنتور را ببندند، ابراز داشت: این اقدام به ظاهر ساده اما مهم، نقش بارز و برجسته ای در جلوگیری از حوادث احتمالی داشته و این اطمینان را به افراد می دهد تا چنانچه شیر مصرف وسیله گازسوزی باز مانده باشد با بستن شیر اصلی احتمال وقوع هر نوع حادثه ای از بین خواهد رفت.
به گفته عسگریان، مسافران عزیز همچنین این دقت و توجه را در مسافرت به کارببندند و لوازم گاز سوز محل اسکان خود را از جمله بخاری، شوفاژ، کولر به دقت بررسی و اصول ایمنی را رعایت کنند.
وی ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه مشترکین محترم در رعایت مصرف بهینه و اصول ایمن گاز طبیعی با آرزوی سالی پر خیر و برکت برای آنان اظهار داشت: آن دسته از هموطنان عزیزی هم که قصد سفر ندارند، با صرفه جویی در مصرف گاز و رعایت اصول ایمنی، همچنان یاریگر خادمین خود در شرکت گاز استان زنجان باشند.
این مقام مسئول گفت: پست امداد گازرسانی با شماره تماس 194 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان عزیز در مورد مسایل ایمنی و مصرف بهینه است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما