شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:09:16
شرکت های گاز استانی
14:371396/1/29 سه‌شنبه
استاندار کردستان در دیدار نوروزی مدیر عامل گاز کردستان:
استفاده از ظرفیت پیمانکاران بومی استان کاری پسندیده است

می توان از ظرفیت پیمانکاران داخلی که باعث اشتغال نیروی کار استان کردستان می شود، بهره برد که الحمدالله شرکت گاز استان با استفاده از پیمانکاران بومی قدم های بسیار مثبت و ارزنده ای در این زمینه برداشته است .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس زاهدی استاندار کردستان در این دیدار ضمن تبریک سال جدید، با بیان مطلب فوق، گفت: گازرسانی به روستاهای استان کردستان بخصوص روستاهای مرزی یک کار مهم و حیاتی برای افزایش رفاه و آسایش مردم همیشه وفادار به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی است .
وی افزود: شرایط توپوگرافی و وضعیت جفرافیای استان کردستان به علت وجود موانع طبیعی ویژه است و دولت برای افزایش رفاه مردم، نگاه ویژه ای به استان دارد.
این مقام مسئول در ادامه به گازرسانی به شهر اورامان تخت اشاره و یادآوری کرد: یکی از سخت ترین پروژه های گازرسانی در استان، گازرسانی به شهر اورامان تخت بود که با همت و تلاش خستگی ناپذیر کارکنان و کارشناسان شرکت گاز استان کردستان به اتمام رسید و سال 95 نخستین سالی بود که مردم این شهر بدون دغدغه تامین سوخت، زمستان را سپری کردند .
استاندار استان کردستان در ادامه سخنان خود گفت: در سالی که رهبر معظم انقلاب آنرا سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری کردند، می توان از ظرفیت پیمانکاران داخلی که باعث اشتغال نیروی کار این استان  می شود بهره برد که الحمدالله شرکت گاز استان کردستان با استفاده از پیمانکاران بومی استان، قدم های بسیار مثبت و ارزنده ای برداشته است .
به گفته زاهدی، استفاده از پیمانکاران داخل استان به علت آشنایی به محیط و وضعیت جفرافیایی و شرایط آب و هوایی می تواند به اتمام بموقع پروژه های گازرسانی کمک شایانی کند.
استاندار استان کردستان در پایان سخنان خود گفت: شرکت گاز استان کردستان یکی از موفق ترین ادارات این استان است که با گسترش شبکه های گاز رسانی رفاه و آسایش را برای مردم همیشه قدردان این استان به هدیه آورده است و من از تلاش و زحمات کارکنان این شرکت قدردانی و تشکر می کنم.
لازم به ذکر است در حال حاضر در استان کردستان 1 هزار و 37 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما