شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 3 تير 1397   00:23:35
شرکت های گاز استانی
16:061396/12/16 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی مطرح کرد:
پژوهش محوری؛ شاهراه توسعه پایدار و ماندگار

پژوهش‌محوری شاهراه توسعه پایدار و ماندگار است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید حمید فانی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با بیان این مطلب و اشاره به اقدامات مطلوب این شرکت در مسیر تولید محتواهای پژوهشی، اظهار کرد: امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان با هدف ثبت و انتقال تجربیات و توسعه سطح آگاهی کارکنان، نسبت به تعریف مجموعه ای از پروژه های پژوهشی به منظور تولید محتوای علمی- کاربردی در سرفصل های کاری صنعت گاز اقدام کرده است.
وی افزود: این مجموعه های آموزشی، در قالب بسته های نرم افزاری و کتب در سرفصل های مختلف، با استفاده از دانش و تجربیات محققین خارج از سازمان و خبرگان درون سازمانی تولید و در حال استفاده است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در رابطه با کتاب و نرم افزار علمی کاربردی "پرتونگاری صنعتی" که موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت شد، اظهار کرد: در این مجموعه به روش‌های اجرایی، فرآیندهای ظهور و ثبوت، نحوه تفسیر فیلم‌های پرتونگاری و همچنین استاندارهای مرتبط با پرتونگاری و رعایت ایمنی پرداخته شده است.
وی گفت: هدف اصلی از انتشار این مجموعه، ارائه اطلاعات کاربردی در خصوص آشنایی بیشتر پرتونگاران با مباحث تخصصی و استفاده در رشته‌های مهندسی مکانیک، عمران، متالورژی و بازرسی غیرمخرب است که با توجه به نیاز صنایع گوناگون به ویژه صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، هواپیمایی و هوا- فضا، نظامی و خودروسازی به اجرای پرتونگاری صنعتی، پرداختن به مقوله پرتونگاری از اهمیت وی‍ژه ای برخوردار است.
گفتنی است، کتاب پرتونگاری صنعتی به نویسندگی جواد عبادی، حمید سازگاران و مصطفی مکارم و به ویراستاری ارژنگ حمدالله زاده، حسین معین و سمیه کاراندیش تهیه و به رشته تحریر درآمده است.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما