شعار سال 97-1
 
  
جمعه 4 خرداد 1397   19:45:45
شرکت های گاز استانی
15:301396/1/30 چهارشنبه
معاون استاندار کردستان در دیدار نوروزی مدیر عامل گاز استان کردستان تأکید کرد:
تدوین برنامه های پیشنهادی در زمینه تولید و اشتغال

ادارات و شرکت های دولتی استان کردستان بایستی برنامه های پیشنهادی خود در زمینه تولید و اشتغال را در دو بخش برش های استانی و شهرستانی تدوین و ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان کردستان در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان ضمن تبریک سال جدید،با بیان مطلب فوق، گفت: شرکت گاز استان کردستان در جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری که آنرا سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری فرمودند، می تواند دراستان منشاء افزایش تولید و بکارگیری نیروی کار استان باشد .
وی در ادامه،اظهار داشت: بایستی دید مدیران سازمان ها و موسسات استان در زمینه تولید و اشتغال مثبت و ارزنده بوده و الحمدالله شرکت گاز استان در زمینه تامین انرژی برای مراکز تولیدی موثر عمل کرده و در زمینه اشتغال نیز با بهره گیری از توان پیمانکاران داخل استان به اشتغال نیروی های آماده بکار کمک شایانی کرده است.
معاون استاندار کردستان گفت: استفاده از نیروی های انسانی بومی استان علاوه بر افزایش میزان اشتغال، به اتمام پروژه ها در موقع مقرر کمک می کند چون با محیط اجرای پروژه ها آشنایی داشته و نسبت به محل خود دارای تعهد بیشتری هستند. 
این مقام مسئول در پایان سخنان خود گفت: به دلیل عملکرد مطلوب شرکت گاز، استانداری با علاقمندی، میل و اشتیاق در هر زمینه ای که نیاز باشد حاضر است با این شرکت همکاری داشته باشد.
در ادامه این دیدار مهندس فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گزارشی از عملکرد سال گذشته و اهداف سال جاری را بیان کردند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما