شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   15:12:25
شرکت های گاز استانی
13:171396/10/13 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی خبر داد:
بهره برداری از سامانه صدورآنی قبض گاز در شهرستان محلات

سامانه قرائت کنتور و صدور آنی صورتحساب قبض گاز با هماهنگی و همکاری واحدهای فناوری اطلاعات و خدمات فنی و فروش عمده در شهرستان محلات بصورت پایلوت مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، جواد مهندس مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: این سامانه در آینده نزدیک نیز در کل استان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح، زمانی که کنتورخوان به منازل مشترکان مراجعه می‌کند پس از آنکه شماره های کنتور را وارد دستگاه کند، ظرف چند ثانیه اطلاعات در شرکت گاز استان پردازش شده و به کنتورخوان برگشت داده می‌شود و به چاپ می رسد و از تحویل قبض به مشترک اطمینان حاصل می شود .

مهندس در ادامه افزود: از خصوصیات این سامانه می توان به چاپ برگ، هشدار قطع گاز، دارا بودن تلفن گویا، سامانه دریافت شماره کنتور بصورت پیامکی، امکان قرائت شماره کنتور به دو صورت آنی و گروهی، صرفه جویی درمصرف کاغذ و چندین امکان دیگر اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در پایان گفت: تمام مراحل طراحی و تهیه این سامانه بصورت بومی از سوی امور فناوری اطلاعات این شرکت در راستای گسترش مسئولیت اجتماعی شرکت و تکریم مردم شریف این استان صورت پذیرفته است .
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما