شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 31 مرداد 1397   08:03:25
12:231397/2/25 سه‌شنبه
مشاور وزیر و سرپرست اداره کل بازرسی وزارت نفت:
هدف از بازرسی، صیانت و حفاظت از خدمات ارزنده تلاشگران صنعت نفت است

برای مبارزه با فساد، بجای گشتن به دنبال متخلف باید به دنبال بستن راه های فساد در سازمان باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، دکتر حسینی، مشاور وزیر و سرپرست اداره کل بازرسی وزارت نفت که در راستای بازرسی‌های دوره ای از شرکت های تابعه وزارت نفت، از شرکت گاز استان گیلان بازدید به عمل آورد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: شرکت ملی گاز و شرکت گاز استان گیلان جزء شرکت هایی هستند که سبب رضایتمندی مردم شده اند و هدف از بازرسی، صیانت و حفاظت از خدمات ارزنده تلاشگران صنعت نفت است.

در این دیدار، دکتر حسینی با برشمردن بندهایی از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد اداری اظهار داشت: به گفته رهبر معظم انقلاب، مبارزه با فساد اداری، سرمایه گذاری را تضعیف نمی کند، ضمن آن که نباید با مدیران صالح و سالم با سوءظن برخورد شود و این مهم باید سرلوحه کار همه ما قرار گیرد.

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل بازرسی وزارت نفت با اشاره به رتبه 120 تا 134 ایران در میان 177 کشور دنیا در زمینه مبارزه با فساد اداری در سال‌های2011 تا 2014 اظهار داشت: این مسئله برازنده کشور ما که یک کشور اسلامی است، نیست و باید با تلاش مستمر در جهت بهبود این وضعیت قدم های موثری برداریم.

این مقام مسئول فساد را قدرت بعلاوه اختیار، البته منهای پاسخگویی تعریف کرد و گفت: برای مبارزه با فساد بجای گشتن بدنبال متخلف باید به دنبال بستن راه های فساد در سازمان و الگوبرداری از اشخاص صالح باشیم.

وی ضمن تشکر از مدیرعامل و پرسنل شرکت گاز استان گیلان، گفت: شرکت گاز استان گیلان یکی از مجموعه‌هایی است که کمترین شکایت را دارد از این رو تصمیم گرفتیم این جلسه با حضور رؤسا و مسئولین واحدها بصورت عمومی برگزار شود.

دکتر حسینی در پایان با تاکید بر مقوله سلامت اداری و مبارزه با فساد گفت: در این زمینه باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا سلامت موجود حفظ شود و با استفاده از مکانیزم های پاداش و تنبیه مرتبط ارتقا یابد.

همچنین در این نشست حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان نیز گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان را برای هیات عالی بازرسی صنعت نفت ارائه کرد.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما