شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 29 خرداد 1397   11:52:02
14:441396/12/14 دوشنبه
مهندس عراقی در نشست هیات‌رئیسه شرکت‌های گازی مستقر در هرمزگان:
وجدان، شعور، عشق و امید به آینده؛ رمز موفقیت در کار

هم اینک افتخار این را داریم که شرکت ملی گاز با تلاش شما بزرگواران به عنوان یکی از شرکت های برتر، تاثیرگذار و کلیدی در کشور شناخته شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران که به همراه محمدرضا صدیقی مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت، به استان هرمزگان سفر کرده بود، در نشست هیات رئیسه شرکت های گازی مستقر در استان، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: ایمان دارم شرکت ملی گاز ایران با گام های موثر خود در عرصه صنعت در آینده نزدیک به یک برند مبدل خواهد شد، به نحوی که الگوی دیگر سازمان ها در ابعاد مختلف همچون روش ارزیابی مدیران قرار خواهد گرفت.
مهندس عراقی سرلوحه قرار دادن وجدان، شعور، عشق و امید به آینده را رمز موفقیت در کار عنوان کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: مسوولین و مدیران ما باید باعث رشد انگیزه و روحیه کارکنان باشند و انسان هایی توانمند پرورش دهند چرا که قدرت را ممکن است از انسان بگیرند، اما توانمندی هرگز از دست رفتنی نیست.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به روحیه پرتلاش شرکت گاز استان هرمزگان اظهار داشت: استان هرمزگان پتانسیل، صنایع و امکانات وسیعی در قشم، کیش و .. دارد که با تلاش و برنامه شرکت گاز استان هرمزگان با رویکردی مناسب وارد فصل جدیدی از تحولات گازرسانی خواهد شد.
در ادامه، پارسا پروین مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان با ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت ها و عملکرد شرکت گاز بیان کرد: شرکت گاز استان هرمزگان جزو نخستین شرکت‌های گاز استانی است که با تلاش همکاران برنامه‌ریزی ستاد و استان توانسته طرح جامع گازرسانی را تدوین کند که این طرح با فضل الهی تا سال 1400 به صورت کامل محقق خواهد شد.
وی افزود: با عملیاتی کردن 100 درصد طرح جامع گازرسانی علاوه بر طرح‌های صنعتی استان که بیش از ۹۵ درصد گاز این استان را در حال حاضر استفاده می‌کنند، در واقع 50 درصد استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند که این خبر مسرت بخشی برای هم استانی ها خواهد بود.
پروین با اشاره به گازرسانی بخش خانگی و تجاری اعلام کرد: در حال حاضر شهرهای پارسیان، بستک، بندرخمیر، بندرعباس، قشم و حاجی‌آباد از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و شهر دشتی و تخت نیز در سه ماهه نخست سال 97، تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.
وی در خصوص جایگاه شرکت گاز هرمزگان طبق شاخص های اعلام شده در سال 95 عنوان کرد: در بخش ارزش افزوده اقتصادی در بین 31 شرکت گاز استانی، مقام سوم و در بخش وصول مطالبات در کشور رتبه 7 را کسب کرده ایم که در نهایت از مجوع کل شاخص ها، جزو 5 شرکت برتر گاز استانی انتخاب شده ایم.
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری شرکت پالایشگاه گاز سرخون و قشم و منطقه 6 عملیات انتقال گاز ابراز داشت: خطوط گاز از 170 کیلومتر در سال 91، هم اکنون به 630 کیلومتر و فروش گاز نیز از 8 میلیون مترمکعب در روز به 25 میلیون مترمکعب رسیده که این مهم، نشان‌دهنده گسترش خطوط و ایجاد زیرساخت های مناسب جهت استفاده صنایع از گاز طبیعی است.
پروین همچنین از نگاه ویژه مهندس عراقی و مجموعه ساعی شرکت ملی گاز ایران نسبت به شرکت گاز استان هرمزگان در تحقق چشم انداز و برنامه های گازرسانی تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه این نشست، بهمن بازگیر رییس امور مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان هرمزگان، از طرح تحقیقاتی بهایابی بر مبنای فعالیت (ABC) در شرکت گاز استان خبر داد و گفت: هدف اصلی بهایابی بر مبنای فعالیت، شناسایی هزینه‌های واقعی فروش هر واحد از محصول و خدمات، عوامل مرتبط با بهای تمام‌شده و کاهش آن و در نهایت، سودآوری بیشتر خواهد بود.
بازگیر خاطرنشان کرد: در این راستا پس از ارایه طرح تحقیقاتی به شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز استان هرمزگان به عنوان دبیرخانه مرکزی پیاده سازی سیستم بهایابی بر مبنای فعالیت (ABC) انتخاب شد.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما