شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 3 تير 1397   00:28:33
14:401396/12/14 دوشنبه
مهندس بیطرف در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت:
سیاست راهبردی وزارت نفت تقویت زمینه پژوهش و فناوری است

سیاست راهبردی وزارت نفت تقویت زمینه پژوهش و فناوری است که هم در درون وزارت نفت و هم در صنایع و شرکت‌های وابسته به خوبی به این موضوع توجه می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حبیب الله بی طرف معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: ساختار جدید فناوری و پژوهش در وزارت نفت تدوین، طراحی و نقش هر یک از اجزا مشخص شده، لذا تببین صحیح ماموریت‌ها و برنامه‌های هر یک از دستگاه‌ها در این زمینه بسیار مهم است.
بیطرف با بیان اینکه پیشبرد اهداف انقلاب نیازمند پیشرفت است و باید در عرصه فناوری حرکت کنیم، خاطرنشان کرد: جذب و توسعه فناوری و ارتقای ظرفیت‌ها و توانمندی شرکت‌های داخلی با جدیت دنبال می‌شود.
بنا بر این گزارش، در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت بیش از 850 طرح ارسالی در دو حوزه پژوهش فنی و علوم انسانی به مدت ۷۰۰ نفر ساعت مورد داوری قرار گرفت که در این بین 14 اثر مورد تقدیر واقع و شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان تنها سازمان از زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران موفق شد لوح تقدیر و تندیس پروژه پژوهشی برتر علوم انسانی وزارت نفت را از آن خود کند.
گفتنی است؛ شرکت گاز خراسان رضوی طی چند سال گذشته موفق به کسب عناوین گوناگونی در حوزه های مختلف پژوهشی از جمله دستگاه برتر پژوهشی وزارت نفت و عنوان پژوهشگر برتر شده است.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما