شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 تير 1397   01:43:07
16:371396/12/13 يكشنبه
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران :
توانمند سازی نیروهای انسانی به اعتماد پروری در سازمان کمک می کند

انسجام بی بدیل شرکت ملی گاز ایران، نتیجه غیر سیاسی و هدفمند بودن این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ، مهندس حمید رضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر وزارت نفت که با حضور مدیران ارشد ستادی، شرکت های تابعه و مناطق عملیات انتقال گاز ایران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد؛ با تبریک به مناسبت روز زن و با بیان این مطلب اظهار داشت: از این روست که در تمامی سخنان ریاست جمهوری، به هر حال و به نوعی، از شرکت ملی گاز ایران به عنوان افتخار کشور یاد می شود .

وی در ادامه افزود: اکنون و براساس کتاب های نوین مدیریتی، اتحاد بخشیدن در زمینه حفظ منافع مردم در رسیدن به سرآمدی، حرف نخست را می زند.

معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این که در کار شما منافع بشری وجود دارد ، گفت : اهداف انسانی و پشتیبانی از این اهداف، یکی از دیگر موارد مهمی است که می تواند شما را به سرآمدی برساند.

مهندس عراقی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند.

به گفته مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در میان تمام نهادهای حاکمیتی، شرکت ملی گاز ایران از نادر شرکت هایی است که در تمامی ابعاد، به تعهدات خود عمل کرده و همین امر باعث می شود که این شرکت به یک برند تبدیل شود.

مهندس عراقی در ادامه با بیان این که برند شدن یک هویت، یک ماهیت و یک شخصیت است ، افزود: بر همین اساس ، شرکت ملی گاز ایران با نوآوری و رویکردهای نوینی که در پیش گرفته، تلاش دارد تا در 50 سال دوم در فضاهایی ورود کند که به عنوان یک برند وارد فضاهای بین المللی شود یعنی فرآیندی را به وجود آورند که دیگران آن را الگو قرار دهند.

وی با اشاره به این که برند شدن کمی بالاتر از قابل اعتماد شدن است ، گفت: اگر فرآیندها ناقص است، باید اصلاح شود، ضمن آنکه فراموش نکنیم توانمند سازی نیروهای انسانی به اعتماد پروری درسازمان کمک می کند.

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در پایان قول داد که این شرکت نه در پنجاه سال دوم ، بلکه در پنج سال آینده به یک برند واقعی تبدیل خواهد شد.
 
در انتهای مراسم، با اهدای لوح سپاس و جوایزی ارزنده، از برترین‌های حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) و نیز برترین‌های جشنواره سرآمدی بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به شرح زیر، تقدیر به‌عمل آمد:

در بخش جشنواره سرآمدی، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، شرکت‌های گاز استان تهران، خوزستان، سمنان و گیلان موفق به دریافت لوح سپاس پنج ستاره، شرکت‌های پالایش گاز ایلام، فجر جم و مجتمع گاز پارس جنوبی  تقدیرنامه چهارستاره و شرکت پالایش گاز بیدبلند و شرکت‌های گاز استان چهار محال و بختیاری، آذربایجان شرقی، فارس، قم، لرستان، مرکزی و هرمزگان موفق به دریافت لوح سپاس سه ستاره شدند و تندیس بلورین جشنواره سرآمدی نیز به شرکت پالایش گاز هاشمی‌نژاد و شرکت‌های گاز استان اصفهان و مازندران تعلق گرفت.

در بخش برترین‌های HSE، شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، شرکت گاز استان سمنان، منطقه 5 عملیات انتقال گاز و طرح خطوط انتقال، رده‌های نخست برترین‌های HSE، شرکت پالایش گاز فجر جم، شرکت گاز استان اصفهان، منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز و طرح ایستگاه‌های تقویت فشار رتبه‌های دوم HSE و پالایش گاز مجتمع پارس جنوبی، شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، منطقه 7 عملیات انتقال گاز و طرح خط ششم سراسری نیز رتبه سوم HSE را به خود اختصاص دادند.

در بخش شرکت‌های جهشی، شرکت گاز استان ایلام با ۱۶ رتبه جهش، شرکت گاز استان کرمانشاه با 8 رتبه جهش، شرکت‌های گاز استان آذربایجان غربی و خراسان رضوی با 7 رتبه جهش، شرکت گاز استان تهران با ۶ رتبه جهش، منطقه ۶ عملیات انتقال گاز و طرح تأسیسات زیربنایی با 4 رتبه جهش، به‌عنوان شرکت‌های جهشی برتر معرفی شدند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما