شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:20:41
شرکت های گاز استانی
14:321396/1/23 چهارشنبه
همزمان با سفر رئیس جمهوری به مازندران صورت پذیرفت:
بهره برداری از طرح گازرسانی به 18 روستای لفور در سوادکوه شمالی

همزمان با میلاد با سعادت امام علی (ع) و سفر رئیس جمهوری به مازندران، طرح گازرسانی به 18 روستای منطقه لفور شهرستان سوادکوه شمالی استان مازندران به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، همزمان با سفر رئیس جمهوری به مازندران، طرح های گازرسانی به ارزش بیش از 40 میلیارد تومان در استان مازندران به بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

این گزارش می افزاید، در این سفر با حضور مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران، با بهره‌برداری از طرح گازرسانی در منطقه کوهستانی لفور شهرستان سوادکوه شمالی، یک‌هزار و 750 خانوار در 18 روستای این منطقه از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و همچنین عملیات اجرایی 185 طرح گاز رسانی به 366 روستای مناطق کوهستانی استان مازندران آغاز شد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص افزود: طرح گازرسانی به 18 روستای لفور پس از مدت 8 ماه به بهره برداری رسید.

 مهندس سعید مومنی تصریح کرد: اجرای طرح های گاز رسانی به این مناطق از اولویت های دولت تدبیر و امید بوده که امروز شاهد بهره برداری از آن بوده ایم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر، علاوه بر اینکه 99 درصد مردم شهرها و حدود 90 درصد از روستاهای استان مازندران از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، گاز رسانی به یکهزار و 837 روستای این استان نیز انجام شده است.

مومنی با بیان اینکه به برکت سفر رئیس‌جمهوری، عملیات گاز رسانی به 366 روستا در قالب 185طرح آغاز شده است، تصریح کرد: با تخصیص 390 میلیارد ریال اعتبار، روستاهای کوهستانی هزار جریب نکا و بهشهر، چهار دانگه و دو دانگه ساری، 2 هزار و 3 هزار تنکابن رامسر و منطقه شیخ موسی بابل از نعمت گاز بهره مند می شوند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران عملکرد دولت یازدهم در حوزه گازرسانی به روستاها را بی نظیر خواند و خاطرنشان کرد: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید تاکنون حدود 9 هزار روستا در سطح کشور گازدار شدند.

به گفته مومنی، تا پایان سال 97، طبق برنامه مصوب سفر رئیس جمهوری به این استان، تمام روستاهای بالای 20 خانوار مازندران که 667 روستا برآورد شده است، از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما