شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 30 مرداد 1397   10:55:45
شرکت های گاز استانی
14:161397/2/16 يكشنبه
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در سرخس عنوان کرد؛
پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد برند شرکت ملی گاز ایران در پایداری تولید گاز طبیعی شرق کشور

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ما باید با استقلال با دنیا به تعامل برسیم و با خوداتکایی به توان داخل، تولید پایدار گاز طبیعی را رقم بزنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی در بازدید از تاسیسات پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس و در جمع مدیران این شرکت افزود: خوشبختانه از بدو عملیات اجرایی و راه اندازی این پالایشگاه در نقطه مرزی سرخس، شاهد برقراری تولید گاز طبیعی در حوزه استان های شمال و شمال شرق بوده ایم و این پالایشگاه به یک سند افتخار برای شرکت ملی گاز ایران تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: اکثر مدیران شاغل در صنعت عظیم نفت و گاز از این پالایشگاه رشد کرده اند و در سمت های مدیریتی مختلف شرکت ملی گاز ایران در حال خدمت به نظام اسلامی هستند و این مهم نشان از توجه به نیروهای انسانی در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد است.
این مقام مسئول بیان داشت: وجود پالایشگاه خانگیران به عنوان تنها تامین کننده گاز استان های شمال و شمال شرق کشور و تاسیسات ذخیره سازی گاز طبیعی ( شوریجه ) در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس نقش مهمی را در برقراری پایداری گاز در زمستان 96 ایفا کرد.
مهندس عراقی اضافه کرد: این تاسیسات نقش مهمی را دارد و باعث پایداری گاز طبیعی در حوزه شمال شرق کشور شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه شرکت ملی گاز ایران خدمت رسانی به صنایع و مصارف خانگی را اولویت کاری خود می داند تاکید کرد: تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا شاهد پایداری تولید گاز طبیعی در فصل زمستان باشیم.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران  با اشاره به تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در تامین گاز طبیعی گفت: اگر قرار است با جهان تعامل کنیم باید روی پای خودمان بایستیم و استقلال جمهوری اسلامی ایران را به جهان نشان دهیم.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما