شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 30 خرداد 1397   21:42:41
شرکت های گاز استانی
15:361396/12/6 يكشنبه
رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران خبر داد:
ارایه آخرین دستاوردهای زیست‌محیطی شرکت ملی گاز ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

در هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، آخرین دستاوردهای زیست‌محیطی شرکت ملی گاز ایران در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد رضا یوسفی پور رییس HSE شرکت ملی گاز ایران در آخرین روز از هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ضمن بیان مطلب فوق، افزود: روزانه 200 تا 300 نفر از غرفه شرکت ملی گاز ایران بازدید کردند که این افراد ضمن اطلاع از آخرین دستاوردهای این صنعت عظیم در جریان اقدامات و فعالیت های این شرکت به منظور حفاظت از محیط زیست قرار گرفتند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود در خصوص بازدید معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، از غرفه شرکت ملی گاز ایران، اظهار داشت: در این بازدید از دکتر مسعود تجریشی در خصوص مشکلات ناشی از تأخیر در اخذ مجوز زیست محیطی و زیان های مالی ناشی از آن، درخواست شد که آیین نامه ارزیابی زیست محیطی تصحیح و پیشنهاد شرکت ملی گاز در خصوص پروژه های مشمول ارزیابی در این آیین نامه لحاظ شود.

یوسفی پور به بازدید هیئت مدیره های شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و شرکت انتقال گاز ایران از نمایشگاه و برگزاری جلساتی در غرفه شرکت ملی گاز اشاره کرد و گفت: در روز آخر برگزاری نمایشگاه، در جلسه هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با محمد رضا جلالوندی، مدیر کل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست، در خصوص مشکلات پروژهای جاری این شرکت در زمینه اخذ مجوز زیست محیطی تبادل نظر صورت گرفت و راهکارهایی برای حل این مشکلات اتخاذ شد.

گفتنی است با هماهنگی هایی که صورت گرفت تعدادی از مهدکودکها و مدارس و همچنین خانواده های کارکنان از غرفه شرکت ملی گاز ایران بازدید به عمل آوردند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما