شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   21:13:27
شرکت های گاز استانی
11:521397/4/11 دوشنبه
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران خبر داد:
آموزش ایمنی 20 هزار بسیجی صنعت گاز

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران با اشاره به برنامه های این حوزه در سال 97 و 98، گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که در دستور کار قرار گرفته، بحث آموزش‌های ایمنی نیروهای بسیجی است که در این راستا، برای 20 هزار بسیجی در صنعت گاز برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحمانی، در همایش سراسری فرماندهان پایگاه های بسیج شرکت ملی گاز ایران که با حضور محمدرضا یوسفی‌پور رئیس امور HSE شرکت ملی گاز ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین ارژنگ، امام جمعه شهرستان سرخس و سیدمجید منبتی مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و به میزبانی آن شرکت برگزار شد، اظهار کرد: اثرات نقش‌آفرینی بسیج در بحران‌های مختلف نشان از قابلیت‌های مختلف نیروهای بسیجی دارد و تلاش ما بر این است که با آموزش های تخصصی، آمادگی نیروها را برای مقابله با شرایط بحران افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: صنعت گاز یک صنعت در خدمت مردم و بسیج بازوی توانمند مدیریت است.

این مقام مسئول، بسیج را نیروی توانمند در عرصه‌های تخصصی صنعت گاز دانست و بر آمادگی آن جهت اجرای موفق برنامه‌های سازمان تاکید کرد.

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، ضمن تبیین اهداف برگزاری گردهمایی، ماموریت‌های محوله در سال جاری را آموزش‌های مرتبط با پدافند غیرعامل، ایمنی و بهداشت، پایش قرآنی کارکنان، سرکشی و نشست‌های صمیمی با پایگاه‌ها، توجه به فضای مجازی و سایت بسیج و اهتمام ویژه نسبت به برنامه‌محوری دانسته و فرماندهان را مکلف کرد تا آخر تیرماه برنامه پایگاه متبوع خود را با توجه به برنامه های ابلاغی بسیج ادارات استان ها و برنامه ابلاغی حوزه، تدوین و در گردهمایی که به منظور تصویب نهایی آن برگزار خواهد شد، ارایه کنند.

در ادامه این مراسم، رئیس امور HSE شرکت ملی گاز ایران، با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و ایمنی در محیط کار، نمونه خطرات و اتفاقات رخ داده در شرکت را تشریح کرد.

محمدرضا یوسفی پور در ادامه سخنان خود حضور بسیج در این عرصه را منشاء خیر دانست و بر آموزش نیروها تاکید کرد.

وی همچنین خواستار توجه بیش از پیش در زمینه ایمنی محیط کار و تبادل تجربیات در این خصوص شد.

همچنین امام جمعه شهرستان سرخس که سخنران دیگر این مراسم بود، با تشریح شرایط کشور بر حفظ انسجام و وحدت در مقابل دشمن خارجی تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ارژنگ بسیج را عامل موفقیت در دوران مختلف انقلاب ذکر کرد و ساده زیستی را عامل پیروزی و تجمل‌گرایی را منجر به شکست دانست.

لازم به ذکر است که این همایش روزهای 5 و 6 تیرماه، به میزبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در سرخس برگزار شد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما