شعار سال 97-1
 
  
شنبه 1 ارديبهشت 1397   06:39:07
شرکت های گاز استانی
10:241395/12/17 سه‌شنبه
تقدیر مهندس عراقی از واحد دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از عملکرد مدیر و کارکنان دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی در آخرین جلسه سوخت زمستانی شرکت ملی گاز ایران که صبح روز دوشنبه (16/12/95) با حضور مدیر امور گازرسانی، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید، مدیر برنامه‌ریزی، مدیر دیسپچینگ، مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز در  دیسپچینگ ملی گاز برگزار شد، اظهار کرد: سال 95، با همکاری، همیاری و تلاش همه واحدها بخصوص واحد دیسپچینگ سال آرام و بسیار خوبی برای شرکت گاز بود، به ویژه که امسال با داشتن زمستانی سرد، فشار زیادی بر روی این مجموعه وجود داشت اما این واحد توانست با درایت و مدیریت بسیار خوب، از عهده کارها برآید.
وی در ادامه افزود: برای پیشبرد اهداف سازمان و تلاش برای رسیدن به یک هدف مشخص بایستی سه مسئله بسیار مهم و استراتژیک اتحاد بخشی، ایجاد رقابت و پشتیبانی را در سازمان مد نظر قرار داد و کلیه ارکان سازمان را برای رسیدن به این هدف، با هم همراه و متحد و با ایجاد رقابت سالم و پشتیبانی مناسب، برای انجام کار بهتر ترغیب کرد.
مهندس عراقی خاطرنشان کرد: الحمدالله در طول فصل سرد گذشته، ما شاهد بودیم که در همه بخش‌های تولید، انتقال، توزیع، مدیریت هماهنگی و دیسپچینگ و سایر بخش‌های شرکت ملی گاز ایران، این اتحاد به صورت کامل وجود داشت و ما توانستیم علی رغم مشکلات فراوان از عهده همه کارها برآییم.
سال 95؛ موفق‌ترین سال شرکت ملی گاز ایران
مهندس عراقی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه سال 95 بهترین سال برای شرکت ملی گاز ایران بوده است، عنوان کرد: امسال سالی بود که ما تجربه ها و روش‌های جدیدی را به دست آوردیم.
وی همچنین به عملکرد روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران اشاره کرد و گفت: در سال جاری هیچ وزارت خانه ای به اندازه شرکت ملی گاز ایران با حداقل هزینه و بالاترین حجم در خصوص اطلاع رسانی طرح‌ها و پروژه ها و عملکرد شرکت و مصرف بهینه و ایمن گاز کار نکرد که این مهم، کار زیبا و شایسته ای محسوب می شود و امیدوارم که در سال آتی نیز این روند به خوبی و با شتاب هرچه بیشتر صورت پذیرد.
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران همچنین افزود: سال آینده نخستین سالی است که به نیم قرن دوم تاسیس شرکت ملی گاز ایران وارد می شویم و باید به جدّ روی کیفیت و توانمندی‌های‌مان کار کنیم.
مهندس عراقی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمام دست اندرکاران مجموعه دیسپچینگ و صنعت گاز در سال جاری، با تبریک پیشاپیش سال جدید، برای همگان آروزی موفقیت و سربلندی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما