شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   01:59:48
شرکت های گاز استانی
09:151396/1/21 دوشنبه
مشاور وزیر نفت عنوان کرد:
اولویت نخست ما بهره‌مند کردن صنایع پرمصرف از گاز طبیعی است

اولویت نخست ما بهره‌مند کردن صنایع پرمصرف از گاز طبیعی است و یکی از مهم‌ترین عوامل برای تحقق این امر، همیاری و همکاری دستگاه های مرتبط از جمله سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس آستانه، مشاور وزیر نفت در جلسه‌ای که به میزبانی شرکت گاز استان لرستان و با حضور جمعی از مقامات استانی برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: هدف ما از تشکیل این جلسات در سطح استان‌ها، جمع‌بندی گزارش‌های مربوط به موانع و مشکلات مرتبط با گازرسانی و جایگزین کردن گاز طبیعی بجای سوخت مایع و ارائه به وزیر و برنامه ریزی و پی گیری لازم برای مرتفع  کردن معضلات صنایع و روستاها به منظور بهره مندی از گاز و کاهش سوخت مایع است.
وی در ادامه، تشکیل کمیته ای متشکل از شرکت گاز و پخش فرآورده های نفتی، سازمان‌های مرتبط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی و شرکت شهرک‌های صنعتی با حضور یکی از معاونین استاندار را برای تسریع در این امر ضروری دانست.
مهندس شمس خرم آبادی مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان نیز در ادامه جلسه گفت: هدف از برگزاری این نشست، بررسی مشکلات و موانع مربوط به گازرسانی به صنایع و روستاهای فاقد گاز استان است.
وی ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان لرستان در دولت تدبیر و امید، مسائل و مشکلات پیش روی توسعه گازرسانی را عنوان کرد.
در این جلسه، بهرامی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان گلستان نیز ضمن ارائه عملکرد و آمار مصارف فرآورده‌های نفتی برخی از مشکلات و چالش‌های توزیع فرآوورده های نفتی را عنوان کرد .
در ادامه جلسه، صفی‌خانی مدیر سازمان صنعت معدن تجارت استان لرستان نیز ضمن قدردانی از عملکرد خوب شرکت گاز در گازرسانی به صنایع، برخی نیازهای آتی حوزه صنایع را نیز بیان داشت .
رازانی مدیر  عامل شرکت شهرک‌های صنعتی نیز ضمن تشکر از عملکرد خوب شرکت گاز استان گفت: شهرک‌های صنعتی استان همه از گاز بهره مند شده و چند شهرک جدید نیز وجود دارند که هنوز هیچ واحد صنعتی در آنها تاسیس نشده و فاقد گاز هستند و امید است با ورود صنایع به این شهرک‌ها، گاز به این شهرک‌ها برسد .

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما