صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

از ابتدای سال گذشته تا خرداد ماه سال جاری صورت پذیرفت؛

ثبت بیش از چهار میلیون و هشتصد هزار نفرساعت كار بدون حادثه در شرکت پالایش گاز بیدبلند

افزايش سطح ايمني پالايشگاه با ارتقای فرهنگ ايمني كاركنان نیز، از جمله اهداف شركت پالایش گاز بیدبلند بشمار می‌رود که در زمینه حفظ ایمنی نیروی انسانی از ابتدای سال گذشته تا خردادماه سال جاری، چهار میلیون و هشتصد هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در اين شركت را به ثبت رسانده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی‌محمد پورضا، مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: افتتاح و بهره‌برداری از پروژه نیروگاه 60 کیلوواتی خورشیدی به منظور استفاده از انرژی های نو و تجدیدپذیر نیز، یکی از مهمترین اقدام‌های صورت گرفته در شرکت پالایش گاز بیدبلند در سال گذشته بوده است.

وی در ارتباط با توسعه جوامع محلی و پیرامونی پالایشگاه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: برنامه‌های این شرکت در کمک به توسعه جوامع محلی، یک از اهداف استراتژی کلان شرکت بوده که بطور بسیار موفقیت آمیز دنبال شده و با توجه به توانمندي هاي درون استان، سعي شده كالاها صرفاً از منابع تامين كننده درون استان تامين شود.

وی افزود: در همین راستا، شرکت پالایش گاز بیدبلند با استقرار سامانه خريد وزارت نفت با توجه به توانمندي‌هاي موجود در جامعه پيرامون، اقدام به معرفي و ثبت بالغ بر 300 شركت و فروشگاه محلي در سامانه مذکور کرده كه خدمت شاياني به جامعه تامين كنندگان محلي محسوب مي شود و اين روند هم اكنون نيز ادامه دارد.

پوررضا در ادامه سخنان خود در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی شرکت در سال 98 عنوان کرد: سال گذشته معادل 30 هزار و 809  نفر ساعت دوره‌های آموزشی در مرکز آموزش شرکت پالایش گاز بیدبلند برگزار شد.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در پایان سخنان خود اشاره ای هم به برنامه های این شرکت در سال 99 کرد و گفت: با توجه به نامگذاري سال جاري از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) بعنوان "سال جهش توليد"، این شرکت تمام توان و نيروي خود را جهت شكوفايي و افزايش توليد با رعايت تمامي مسایل ايمني و بهداشت و بخصوص محيط زيست پيراموني به كار خواهد گرفت و نيروهاي متخصص اين پالايشگاه جهت انجام اين ماموريت بزرگ همواره با آمادگي لازم گام بر مي‌دارند.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/31 - ١٦:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1094