صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران:

توانمند سازي و روز آمد کردن نيروها با انجام دوره های آموزشی

در راستاي تفاهم نامه مشترك اداره كل HSE و مركز بسيج وزارت نفت ، چهارمين دوره آموزشي الزامات و دستورالعمل هاي ايمني، آتش نشاني و مديريت واكنش در شرايط اضطراري ويژه فرماندهان، جانشين، رابط فضاي مجازي و رابط پدافند غيرعامل ويژه شركت هاي پالايشي و مناطق عمليات انتقال گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحماني فرمانده حوزه بسيج شرکت ملی گاز ایران، در افتتاحیه این دوره که با حضور وحیدرضا زيدي فرد مديركل پدافند غيرعامل وزارت نفت، غلامرضا بهمن نيا رئيس HSE و اسحاق فرشيدي رئيس آموزش و تجهيز نيروي انساني شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با اشاره به دوره هاي آموزشي اجرا شده در بسيج از جمله دوره هاي مديريت بحران، امنيت اطلاعات، مقابله با حملات سايبري و ساير دوره ها، بر اهميت توانمند سازي و روز آمد کردن نيروها تاكيد کرد.

وی بسيج شركت ملي گاز ایران را بسيجي تخصصي دانست كه در كنار برنامه هاي فرهنگي، در عرصه سازمان حضور تخصصي منطبق بر ماموريت هاي شركت را دنبال مي کند.

فرمانده حوزه بسيج شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به تفاهم نامه مركز بسيج وزارت نفت و HSE ، برگزاري 11 دوره آموزشي و برنامه ريزي جهت برگزاري 4 دوره ديگر تا پايان سال را از دستاورد هاي اين تفاهم نامه بر شمرد.

وي با اشاره به رتبه نخست شركت ملي گاز ایران در برگزاري دوره هاي آموزشي در سطح صنعت نفت، از همكاري واحدهای HSE و آموزش این شرکت تقدير کرد.

 رحماني دوره هاي مقابله با حملات سايبري و امنيت اطلاعات را در شرايط كنوني ضروري و پراهميت برشمرد و اظهار اميدواري کرد با برگزاري دوره هاي جديد در ارتقاي دانش و توانمندي نيروها گام هاي موثری برداشته شود.

فرمانده بسيج شركت ملي گاز ایران از فرماندهان حاضر در دوره ها درخواست کرد با جديت هر چه تمام تر نسبت به برنامه ريزي دوره هاي آموزشي ايمني و آتش نشاني اهتمام ورزند و همچون سنوات گذشته آموزش نيروي انساني و توجه به مشكلات پرسنل را در سر لوحه كارهاي تخصصي قرار دهند.

رحماني افزود: براي سال جاري 8 دوره آموزشي در راستاي تفاهم نامه پيش بيني کرده بوديم كه تاكنون 4 دوره آن برگزار شده است و ان شاءالله ما بقی دوره ها نیز تا پايان سال براساس برنامه مدون ساليانه بسيج اجرا خواهد شد.

وحيد رضا زيدي فرد مديركل پدافند غيرعامل وزارت نفت نيز با اشاره به تفاهم نامه HSE و بسيج ، هدف از اين كار را استفاده از پتانسيل بالاي بسيج دانست.

 وي بسيج شركت ملي گاز را پيشرو در بين 4 شركت اصلي صنعت ذكر كرد و ضمن تشكر از دست اندركاران ، اظهار اميدواري كرد دوره هاي آتي نيز با جديت پيگيري و در راستاي ارتقاي دانش نيروها نقشي موثر داشته باشد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/26 - ١٤:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2437