صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خبرداد؛

بهره مندی بیش از ۲۷ میلیون واحد تحت پوشش خانگی از نعمت گاز طبیعی

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ۷۵ درصد سبد تولید انرژی کشور گاز طبیعی است، گفت: در حال حاضر بیش از ۲۷ میلیون واحد تحت پوشش شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظر تربتی در نشست تخصصی آموزشی رؤسای روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در مشهد افزود: در حال حاضر ۹۵ درصد جمعیت کشورتحت پوشش گاز طبیعی قراردارند و شرکت ملی گاز ایران به زودی نخستین رتبه اقتصادی کشور را پیدا خواهد کرد و صنعت گاز بزرگترین موتور محرکه اقتصادی کشور خواهد شد.

این مقام مسئول خطاب به رؤسای روابط عمومی های شرکت ملی گاز ایران گفت: فعالیت های روابط عمومی تلفیقی از کارعلمی و هنری است و روابط عمومی ها با انجام برنامه ریزی و حرکت هدفمند در فعالیت های خود می توانند در خوش نامی یک سازمان تاثیرگذار باشند.

وی جذب مخاطب را از دیگر فعالیت های روابط عمومی ها دانست و تصریح کرد: صنعت گاز کالایی را تولید می کند که همه مردم از آن استفاده می کنند و از سوی دیگر هم روابط عمومی ها با انجام برنامه های تبلیغاتی در روند استفاده درست از گاز و کاهش مصرف بهینه به مردم اطلاع رسانی می کنند اما با تمام اقدامات صورت گرفته، فعالیت ها باید به نحوی باشد که بر مخاطب اثرگذاری داشته باشد.

تربتی با اشاره به اینکه روزانه شاهد افزایش تولید گاز طبیعی هستیم بیان کرد: یکی دیگر از فعالیت های روابط عمومی ها تلاش در حوزه مسئولیت اجتماعی و ایفای وظیفه در این حیطه است و صنعت گاز امروز گرما بخش کانون خانواده ها شده به طوری که در حال حاضر بیش از ۲۷ میلیون واحد تحت پوشش شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و ۹۵درصد جمعیت تحت پوشش قرار دارند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه بهینه سازی مصرف و صادرات گاز باعث رونق اقتصاد کشور خواهد شد، اضافه کرد: صادرات گاز ضمن درآمدزایی برای کشور باعث ایجاد امنیت بین دو کشور خواهد شد.

تربتی خاطر نشان کرد: شرکت ملی گاز ایران در انجام فعالیت های بیرونی سازمان اثربخشی زیادی دارد و این تاثیرگذاری در ارگان های سیاسی از جمله مجلس شورای اسلامی و در بین مخاطبین ما نمود پیدا کرده و این امنیت هم در داخل و خارج باعث پایداری تولید شده است.

وی با بیان اینکه گاز مهم ترین کالایی است که بعد از انقلاب وارد زندگی مردم شده است، یادآور شد: صنعت گاز یکی از شاخصه های نظام اسلامی است که به ایجاد رفاه و عدالت اجتماعی و باعث آسایش مردم شده و توسعه گازرسانی در کشور امروز یک خبر شیرین برای مردم است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/11 - ١٥:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2612