صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران تاکید؛

حرکت روابط عمومی ها در جهت تعالی سازمانی شرکت ملی گاز و خدمت رسانی به مردم

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه شرکت ملی گاز افتخار دولت ها و نظام اسلامی است گفت: از روابط عمومی های صنعت انتظار می رود با تلفیق دانش و مهارت در جهت تعالی سازمانی شرکت ملی گاز و خدمت رسانی به مردم گام بردارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد عسگری در نشست تخصصی آموزشی رؤسای روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با بیان مطلب فوق افزود: این نشست فرصت مناسبی بود تا موانع و مشکلات، نقاط ضعف و قوت، تهدیدها و فرصت ها مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرد و راهکارهای لازم برای توسعه هماهنگی ها شناسایی و ارائه شود.

وی با بیان اینکه تلاش مدیران و کارکنان واحدهای روابط عمومی خدمت به مردم و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: شرکت ملی گاز ایران با افتخار در همه بخش ها حضور پیدا کرده و افتخار دولت ها و نظام اسلامی است و با توجه به وظایفی که بر عهده همکاران ما گذاشته شده و خدمت رسانی به مردم و صنایع در بخش های مختلف کشور، نمره قابل قبولی را اخذ کرده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه مشکلات عدیده در روابط عمومی ها خللی در فعالیت ها وارد نکرده است، اضافه کرد: از مدیران روابط عمومی و همکاران انتظار داریم با وجود کاستی های موجود، در جهت تعالی سازمانی و رو به جلو حرکت کنند و این موضوع مستلزم برنامه ریزی جامع در این زمینه است.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: ۷۵ درصد سبد انرژی کشور متعلق به صنعت گاز است و این موضوع اهمیت حضور صنعت در کشور را نشان می دهد.

عسگری خاطر نشان کرد: شرکت ملی گاز ایران با افتخار و سرافرازی و بدون هیچ گونه خدشه ای به ماموریت خود رسیدگی می کند و می طلبد روابط عمومی ها در حوزه اطلاع رسانی فعالیت ها گامهای بیشتری بردارند.

وی گفت: در حال حاضر ظرفیت لازم جهت انتقال بیش از ۹۰۰ میلیون مترمکعب در شبکه گاز کشور وجود دارد.

این مقام مسئول با اشاره به تحولات سریع و گسترده در حوزه روابط عمومی ادامه داد: روابط عمومی ها اگر بخواهند در این عرصه مفید واقع شوند و پا به پای پیشرفت های کشور در حوزه گازرسانی حرکت کنند نیازمند خانه تکانی بوده و باید با تلفیق دانش و مهارت در جهت اهداف صنعت گاز گام بردارند.

عسگری یادآور شد: با تشکیل اتاق فکر در واحد روابط عمومی ستاد شرکت ملی گاز و شرکت های گاز استانی، پالایشی و خطوط انتقال، سعی کرده ایم این تصمیمات جمعی باشد و مورد بررسی قرار بگیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/11 - ١٥:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2780