صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

غربالگری کارکنان ستادی شرکت ملی گاز ایران

با توجه به آن که یکی از علایم بسیار شایع ویروس کرونا، تب شدید است، شرکت ملی گاز ایران از امروز، یکشنبه ۱۱ اسفندماه، با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تب‌سنج، در ورودی ساختمان ستاد، اقدام به اندازه‌گیری درجه حرارت بدن کارکنان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، کریم‌الله حدادی، سرپرست معاونت اداری و پشتیبانی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، با بیان این مطلب، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ورود آن به ایران، همکاران ستادی از امروز این اقدام را مد نظر قرار داده که تا حد امکان، از شیوع این ویروس جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: بر همین اساس، کارگروهی با عنوان «پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای جدید» در وزارت نفت نیز تشکیل و الزام‌های پیشگیری و کنترل ابتلا به این ویروس در صنعت نفت ابلاغ شد.

حدادی در پایان افزود: بر این اساس و بنا بر اطلاعیه وزارت بهداشت، برای این که در سطح فردی مبتلا نشویم، رعایت یک‌سری دستورالعمل‌های ارایه شده کافی است و دیگر نباید به سایر حواشی توجه کرد که شستن دست‌ها از همه این موارد مهم‌تر است، ضمن آن که استفاده از ماسک در مکان‌های شلوغ و عدم دست دادن و روبوسی نکردن باید رعایت شود و پرهیز از حضور در مکان‌های پر ازدحام تا جایی که امکان دارد، از اهم این دستورالعمل‌ها می‌باشد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/11 - ١٤:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1077