صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان خبر داد:

اجرای 430 کیلومتر شبکه سراسری گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در سال 98 توانست با برنامه ریزی درست و تامین اعتبار لازم، بیش از 430 کیلومتر شبکه گذاری گاز را در استان اجرا کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار داشت: این میزان شبکه گذاری نسبت به سال گذشته بیش از 10 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: علیرغم اتمام عملیات گازرسانی در شهرهای استان در سال93، این شرکت با همت بیشتری نسبت به گازرسانی به مناطق روستایی و حفرات خالی شهرها اقدام کرده و در همین راستا، سال گذشته بالغ بر 38 کیلومتر شبکه گذاری گاز در حفرات خالی شهرها به انجام رسیده است.

اکبر اظهار داشت: هم اکنون شبکه گاز به دورترین و صعب العبورترین نقاط استان گیلان رسیده و مجموعا بیش از 21 هزار کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اجرا شده است.

وی همچنین از نصب 13 هزار انشعاب گاز در سال گذشته خبر داد و گفت: با اجرای این عملیات، مجموع انشعابات گاز در گیلان به 595 هزار انشعاب افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از همه مشترکین بویژه مشترکین جدید درخواست کرد تا با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد از گاز طبیعی را بهینه استفاده کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/18 - ١٥:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 454