صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

اقدام جهادی شرکت گاز خراسان رضوی برای وصل فوری جریان گاز بیمارستان امام رضا (ع) مشهد

به دنبال انجام عملیات حفاری توسط خود مشترک در محوطه داخلی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد، شبکه گازرسانی این مرکز برای ساعاتی دچار مشکل شد که با همت و تلاش جهادی کارکنان شرکت گاز استان خراسان رضوی، جریان گاز این بیمارستان در کمتر از هشت ساعت مجدداً وصل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن افتخاری، سرپرست شرکت گاز استان خراسان رضوی با بیان این مطلب، اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد حادثه در ایام نوروز به مرکز امداد 194 شرکت گاز مبنی بر بروز آسیب به شبکه داخلی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد، تیم های امدادی شرکت گاز استان در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و برای جلوگیری از بروز حوادث ثانویه نسبت به قطع جریان گاز از محل ایستگاه داخلی اقدام کردند.

وی افزود: با بررسی های لازم مشخص شد که اجرای عملیات حفاری توسط خود مشترک در محوطه داخلی این بیمارستان به وسیله بیل مکانیکی، موجب بروز خسارت به شبکه گاز بیمارستان در عمق یک و نیم متری شده است.

افتخاری با اشاره به اهمیت بیمارستان امام رضا (ع) مشهد به دلیل ارائه خدمات به بیماران کرونایی افزود: مطابق قانون، انجام تعمیرات در شبکه داخلی بر عهده مشترکین است، ولی در این مورد خاص با توجه به شرایط ویژه جامعه و لزوم حمایت از مراکز درمانی به جهت حفظ سلامت عمومی شهروندان، عملیات تعمیر شبکه این بیمارستان شامل حفاری زیر لوله، برش کاری و تعویض لوله، جوشکاری و رادیوگرافی در کمتر از  هشت ساعت توسط کارکنان و پیمانکاران شرکت گاز انجام و در ساعت 22 همان روز، گاز این مرکز وصل شد.

سرپرست شرکت گاز استان خراسان رضوی ادامه داد: در هفته‌های اخیر خدمت رسانی به مراکز درمانی و کمک به جامعه پزشکی در اولویت کاری شرکت گاز خراسان رضوی قرار داشته و تمام درخواست‌های مراکز درمانی و پزشکی استان به صورت فوری و خارج از نوبت مورد بررسی و اقدام قرار می‌گیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/18 - ١٥:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 470