صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومي‌ها 


نسخه چاپي

مدیر تعمیرات مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد:

اتمام تعمیرات اساسی در مجتمع گاز پارس جنوبی تا پایان مهرماه سال جاری

در تعمیرات اساسی سال جاری مجتمع گاز پارس جنوبی، تمرکز بر افزایش کیفیت فعالیت‌های تعمیراتی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمود بالنده مدیر تعمیرات مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: تعمیرات اساسی پالایشگاه‌های مجتمع تا سی ام مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، شروع کار تعمیرات در مجتمع با پالایشگاه نهم بوده و این روند به ترتیب با تعمیرات پالایشگاه‌های سوم، چهارم، هفتم، ششم، هشتم و دهم ادامه پیدا کرده است.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: هم‌اکنون نیز تعمیرات فازهای 2 و 3 (پالایشگاه دوم) در حال انجام است و پس از آن نیز تعمیرات پالایشگاه اول و نهایتاًً پالایشگاه پنجم انجام می‌شود.

بالنده در ادامه بيان داشت: با اتمام برنامه تعمیرات اساسی، مجتمع گاز پارس جنوبی با آمادگی کامل به استقبال زمستان می‌رود.

مدیر تعمیرات مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: تعمیرات در مجتمع با نگاهی بر محوریت بازرسی فنی، نیازهای تعمیراتی و استفاده و الگوگیری از متدولوژی مدیریت‌ دارایی‌های فیزیکی انجام می‌شود.

وی افزود: در این فرآیند انتخاب تجهیزات، براساس آمار و اطلاعات فنی و محاسبات علمی صورت می‌گیرد و با استفاده از نرم‌افزاهای مختلف، نسبت به بهینه‌سازی هزینه‌ها اقدام می‌شود.

بالنده با بیان اینکه فرآیند بهبود و کاهش زمان تعمیرات اساسی در سال‌های گذشته به بهترین نحو انجام شده است، بیان داشت: در تعمیرات سال جاری تمرکز بر افزایش کیفیت فعالیت‌های تعمیراتی است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/19 - ١١:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 346