صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان:

لازمه ي دستیابی به تعالی سازمانی؛ داشتن برنامه ریزی و پیاده سازی به موقع آن است

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ي هفته دولت این شرکت، گفت: لازمه ي دستیابی به تعالی سازمانی و افزایش سطح رضایتمندی همه جانبه در یک مجموعه داشتن برنامه ریزی و پیاده سازی به موقع آن است و تنها در یک مجموعه هدفمند و دارای برنامه است که مسیر رشد و تعالی پیموده شده و پایدار می ماند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مصطفی علوی، با اشاره به اينكه با برنامه ريزي دقيق ، ۱۵ پروژه ي بزرگ گازرسانی در سطح استان به مناسبت هفته ي دولت سال جاری اجرا شده است بیان داشت: با هزینه ای بالغ بر۴۱۱میلیارد ریال این پروژه ها اجرایی شدند که یکی از بزرگترین آنها پروژه ي گازرسانی به روش CNG در شهر خور واقع در  بخش شرقی استان بود.

وی ضمن تشکر از همه کارکنانی که در برنامه ریزی، طراحی و اجرای این پروژه ها تلاش کردند گفت: خوشحالی مردم این منطقه به جهت برخورداری از نعمت گاز طبیعی بزرگترین پاداش برای کارکنان به شمار می رود.

علوی با تاکید بر ارتقای کیفی پروژه ها، مقاوم سازی شبکه های گازرسانی و صیانت از تاسیسات مربوطه، افزود: اینک به لطف خدا اکثر نقاط استان بهره مند از گاز طبیعی هستند و این نعمت در سطح استان به خوبی توسعه یافته است از این رو بایستی تلاش ما در قالب برنامه حفظ و نگهداشت شبکه ها و خطوط بیشتر شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه خاطر نشان ساخت: یک سازمان متعالی همانند یک خانواده تلقی می شود که کارکنان آن می بایست نسبت به یکدیگر دلسوز باشند و در همه برهه ها نسبت به هم و سازمان وفاداری داشته باشند.

وی تصریح کرد: کارمندی می تواند در نظام توسعه و تعالی گام بردارد که باور و نگاه توسعه ای داشته و رفتار و عملکرد خود را بر اساس این نگاه تنظیم کند، کارمندان خوب همیشه به دنبال کسب موفقیت هستند بنابراین سعی می کنند تا از فرصت های کاری استفاده کرده و کار خود را توسعه دهند.

علوی، داشتن وجدان کاری را یکی از ویژگی های کارمند نمونه دانست و گفت: وجدان کاری در سازمان عبارت است از باید ها و نباید هایی که کارکنان باید در جهت تعهد کار خود به سازمان و جامعه رعایت کنند تا کار بدون نقص، به موقع و مفید انجام دهند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه، امنیت و ایمنی، عدالت و امانت، اخلاق وصداقت، توانمندسازی کارکنان، یادگیری، بهبود کارآیی و اثر بخشی، ارزش های بنیادی هستند که هم حق سازمان و هم حق کارکنان است، افزود: کارمندان اصلی ترین سرمایه یک سازمان به شمار می آیند که موفقیت یا شکست سازمان را تعیین می کنند.

علوی در ادامه سخنان خود بیان داشت: فساد اداری یک آفت مخرب است که بنیاد و اهداف یک مجموعه را متزلزل می کند لذا مبارزه با فساد اداری وظیفه همه کارکنان است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/19 - ١١:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 236