صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

با حضور مشاور وزیر و نماینده وزارت نفت در طرح های گازرسانی بیع متقابل صورت پذیرفت؛

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه در استان کرمانشاه

در مراسمی با حضور محمود آستانه مشاور وزیر و نماینده وزارت نفت در طرح های گازرسانی بیع متقابل، نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین و مردم، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه بر زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در خصوص این پروژه ي گازرسانی اظهار کرد: میزان اعتبار پروژه گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه 250میلیارد ریال است.

وی افزود: با اجرای این پروژه گازرسانی که از مطالبات مهم مردم شریف این منطقه بود، 2 هزار و 500 خانوار ساکن در این دو شهر و روستاهای اطراف از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه مدت زمان پیش بینی شده برای این پروژه گازرسانی را 18 ماه عنوان کرد و بر تلاش و اهتمام مجموعه شرکت گاز استان بر اجرای این پروژه در زمان بندی مقرر تاکید کرد.

در این مراسم نادری، نماینده مردم منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ایجاد نهضت گازرسانی در گستره استان کرمانشاه در سال های اخیر را ستودنی توصیف کرد و از تلاش های انجام گرفته در این مسیر قدردانی کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/19 - ١١:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 291