صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان تأکید کرد:

لزوم پیاده سازی نظام های نوین نگهداری و تعمیرات، برای داشتن سازمانی متعالی

جاری سازی نرم افزار مکانیزه نگهداری و تعمیرات (TMMS) در روند فعالیت های نگهداری و تعمیرات تاسیسات گاز استان، طی نشستی کارشناسی در شرکت گاز استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمصطفی علوی مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، در نشست هم اندیشی روسای تعمیرات مناطق و ادارات گاز استان، با اشاره به تاثیر جاری سازی نرم افزار مکانیزه نگهداری و تعمیرات (TMMS) در روند فعالیت های نگهداری و تعمیرات تاسیسات گازرسانی استان، اظهار داشت: با توجه به افزایش قدمت شبکه و تاسیسات گازرسانی، پراکندگی و حجم بالای آنها، ضرورت صیانت از سرمایه های ملی کشور، ایجاد بسترهای لازم جهت گسترش و تعمیق نظام های نگهداری و تعمیرات نوین ضروری است.

وی تاکیدکرد: با توجه به افزایش رشد هزینه های فعالیت های نگهداری و تعمیرات، نوسازی و بهسازی تجهیزات و تاسیسات و افزایش حجم فعالیت های بازطراحی در زیرساخت ها شامل؛ ایستگاه ها، خطوط تغذیه و ...، لازم است که در این نشست ها در جهت مدیریت مناسب نگهداشت تاسیسات و تجهیزات تبادل نظرهای کارشناسی شده و راهکارهای بهبود ارائه شود.

وی، بیان داشت: بکارگیری دانش مدیریت نگهداری و تعمیرات و تحولات مربوط به آن در سال های اخیر، افزایش انتظارات مدیران و لزوم پاسخگویی به نیازهای ذینفعان بر اساس استانداردها و شاخص های کلاس جهانی نت با استفاده از نظام جامع هدفمند و یکپارچه نگهداری و تعمیرات از مواردی است که باید مورد توجه و تاکید جدی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر نقش واحدهای مختلف در وضعیت موجود نگهداری و تعمیرات تاسیسات شرکت، گفت: پیاده سازی نظام های نوین نگهداری و تعمیرات در شرکت، برای داشتن سازمانی متعالی اجتناب ناپذیر است.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه ارائه آموزش های تخصصی دانش مدیریت نگهداری و تعمیرات به منظور پیاده سازی بخش تحلیلی و شاخص های نرم افزار الزامی بوده و در حال حاضرآموزش نرم افزار در سطح کاربری مناسب کافی  نیست، مقرر شد واحدهای خدمات فنی و فروش عمده و واحد برنامه ریزی از طریق مشاور ذیصلاح نسبت به ارائه آموزش های تخصصی لازم با هماهنگی و احد آموزش اقدام کنند.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/20 - ١٢:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 277