صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

هم اندیشی شرکت گاز استان اصفهان با سازمان های مردم نهاد

شرکت گاز استان اصفهان به منظورهمفکری و بهره‌مندی از پیشنهادات و ظرفیت های سازمان های مردم نهاد (سمن ها) برای توسعه خدمات این شرکت نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اظهار کرد: این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد در هفته عفاف و حجاب و همچنین روز بدون پلاستیک برگزار و درحوزه توانمند سازی خانواده، ازدواج و طلاق، صیانت از محیط زیست و طبیعت، گردشگری و میراث فرهنگی، شبکه های مجازی و... گفتگو و تبادل نظر شد.

سیدمصطفی علوی با اشاره به بهره مندی 99.5 درصدی جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی گفت: در حال حاضر 110 شهر و 1060 روستا در استان اصفهان گازدار هستند و سالانه 21 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان توزیع و مصرف می شود.

مدیرعامل شركت گاز استان اصفهان با تاکید بر دو استراتژی شرکت مبنی بر سرآمدی در عملیات و ارتقای بهره‌وری، افزود: این شرکت یکی از شركت‌هاي زيرمجموعه شركت ملي گاز ايران است كه از طریق عملیات طراحی، اجرا، بهره‌برداري و نگهداري شبکه ها و تأسیسات، اقدام به توزیع ایمن و مستمرگاز طبیعی و ارائه خدمات گازرسانی جهت رفاه مشتریان خود در سطح استان می کند.

علوی، بیان داشت: تا کنون بیش از 26 هزار کیلومتر شبكه گذاري اجرا، یک میلیون و 100 هزار انشعاب نصب، بیش از یک میلیون و 870 هزار مشترک گازدار و به 156 جایگاه CNG در سطح استان گازرسانی شده است.

وی اظهار داشت: کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان اصفهان با رویکردهای توانمندساز شامل؛ تعامل رهبران با محیط بیرونی، شفافیت عملکرد، پاسخگویی روشن به ذینفعان، توسعه گازرسانی، خدمات مناسب و بهینه و مدیریت بحران، حفظ محیط زیست،ISO 5001  و HSE MS فعالیت می کند و در این راستا برنامه ریزی و عملکرد مطلوبی داشته است.

علوی با بیان اینکه انجمن ها و تشکل های مردم نهاد از ظرفیت و پتانسیل های بالایی برخوردار هستند، از تعامل بوجود آمده ابراز خرسندی کرد و گفت: از آنجایی که عرصه های خدمات به مشترکین این شرکت دارای گستردگی زیادی بوده، از این رو مشارکت و همکاری سازمان های مردم نهاد می تواند تاثیر بسزایی در افزایش سطح تعالی این شرکت داشته باشد.

وی از تشکل های مردم نهاد به عنوان بازوان فکری و اجرایی شرکت های دولتی نام برد و برای استفاده بیشتر از توانمندی این سازمان ها، از تشکیل اتاق فکر جامعه با حضور این سازمان ها خبر داد.

گفتنی است در این نشست هم اندیشی علاوه بر مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و نمایندگانی از سازمان های مردم نهاد استان، مدیرکل ستاد بحران استانداری اصفهان نیز حضور یافت.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/23 - ١٤:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 244