صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

به منظور استفاده از منابع و ظرفیت های بین بخشی صورت پذیرفت:

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان

به منظور تبادل تخصص و تجربیات موجود و استفاده از منابع و ظرفیت های بین بخشی تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد قرارداد منعقده را در راستای ساماندهی و ارتقای فرآیند طراحی، اجرا و نظارت بر لوله کشی انواع متقاضیان عمده (تا فشار گاز psi 2) و توسعه همکاری‌های فی‌مابین عنوان کرد که بر این اساس کلیه مسئولیت های حقیقی و حقوقی مربوط به برآورد مصرف، طراحی، نظارت و اجرای لوله‌کشی گاز به سازمان نظام مهندسی ساختمان واگذار شد و این موضوع به تایید اداره کل راه و شهر سازی و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نیز رسید.

علی اکبر میدانشاهی انعقاد تفاهم نامه مذکور را در راستای برون‌سپاری بخشی از فعالیت های شرکت گاز به منظور بهره‌برداری و تبادل تجربیات بین کارشناسان شرکت گاز و سازمان نظام مهندسی ساختمان دانست و کاهش هزینه ها و به دنبال آن افزایش کیفیت و تسریع در ارائه خدمات را به عنوان نتایج مثبت این امر قلمداد کرد که در نهایت، منتج به ایجاد رفاه و آسایش مردم خواهد شد.

در بخش دیگری از این مراسم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با تقدیر از عملکرد مناسب مجموعه شرکت گاز استان، از این شرکت به عنوان یکی از دستگاه های نمونه در بحث خدمات رسانی یاد کرد که تلاش های ارزنده آن در گازرسانی به شهرها و روستاها و ایجاد رفاه اجتماعی کاملا مشهود بوده است.

وی اظهار کرد: باید به سمتی برویم که با تزریق گاز طبیعی به عنوان سوختی پاک، به زودی صنعت استان را به عنوان صنعت سبز معرفی کنیم که با حرکت شتابنده‌ای که طی سالیان اخیر در گازرسانی به واحدهای صنعتی می بینیم، این امر دور از دسترس نیست.

محسن صادقیان در ادامه، ضمن تأکید بر برون سپاری خدمات، خواستار تأمین تجهیزات پروژه های عمرانی از محل ظرفیت های داخلی استان شد و تصریح کرد: شرکت ها می بایست در تمامی مراحل اجرای پروژه ها اعم از سخت افزار و نرم افزار و همچنین نیروی انسانی، حتی الامکان از ظرفیت و پتانسیل داخلی بهره برده و در حوزه پیمانکاری نیز ضمن ایجاد زمینه بهره گیری از توان پیمانکاران بومی، نسبت به آموزش و تربیت آنان تلاش کرده تا وابستگی استان به سایر استان ها، کاهش یابد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/23 - ١٤:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 240